جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۲
نظارت شورای شهر بر هزینه‌های شهرداری ساری ضعیف است

عضو شورای اسلامی شهر ساری گفت: نظارت شورای اسلامی شهر بر هزینه های شهرداری ساری ضعیف است.

Print Friendly, PDF & Email

فرامرز نقیبی عصر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر ساری اظهار کرد: برای تدوین و اصلاح بودجه جلساتی با حضور همه اعضای شورا تشکیل و جمع بندی آن توسط نمایندگان شورا به شهرداری اعلام شود.

وی با بیان اینکه باید نظارت بر تنظیم و هزینه بودجه افزایش یابد، افزود: شورا دربحث نظارت بودجه ضعیف بوده و شهرداری بدون هیچ گونه برنامه ای بودجه شهری را هزینه می کند.

عضو شورای اسلامی شهر ساری افزود: هزینه های شهرداری باید طبق مصوبات شورا باشد.

نقیبی با اشاره به اینکه از تجارب اعضای شورا باید در کمیسیون های مختلف استفاده شود، تصریح کرد: استفاده از تجربه سال های قبل به روند تدوین بودجه سرعت خواهد بخشید.

عضو شورای اسلامی شهر ساری گفت: بنده هفت سال عضو شورای شهر و چهار سال رئیس شورای بوده که در هیچ کدام کمیسیون از بنده استفاده شده است.

وی با اشاره به اینکه همکاران باید وظیفه نظارتی شورا را جدی بگیرند، افزود: مرگ کودک هفت ساله بر اثر سقوط در کانال آب هشداری بود تا ما با جدیت بر کارها نظارت کرده و اشکالات احتمالی را برطرف سازیم.

نقیبی در مورد نحوه پرداخت حقوق پرسنل شهرداری گفت: حقوق کارکنان شهرداری اعم از ستادری و نیروهای خدماتی باید همزمان پرداخت شود.

وی، از نحوه کارکرد خانه بهداشت کارگری شهرداری انتقاد کرد.

نقیبی افزود: از تصویب طرح هایی که بار مالی برای شهرداری دارد نظیر تاسیس دانشگاه علمی کاربردی خودداری شود.

بودجه کیلویی شهرداری ساری

سید مهدی احمدی عضو شورای اسلامی شهر ساری نیز در این جلسه اظهار کرد: بودجه سال ۹۳ با کارشناسی دقیق تری نسبت به سال گذشته تدوین و از کارشناسان خارج از محدوده شهرداری در تدوین این بودجه استفاده شود.

وی با بیان اینکه بودجه امسال شهرداری ساری باید واقع بینانه بسته شود، تصریح کرد: از افزایش بودجه امسال شهرداری ساری خودداری شود./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری