جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۲
۵۵ درصد بودجه شهرداری تبریز صرف هزینه های جاری می شود
  صادق نجفی روز یکشنبه در جلسه هفتگی شورای اسلامی این شهر افزود: از این پس آمار واقعی را خودم در اختیار اعضا شورا قرار خواهم داد تا در صورت اشتباه ...

 

صادق نجفی روز یکشنبه در جلسه هفتگی شورای اسلامی این شهر افزود: از این پس آمار واقعی را خودم در اختیار اعضا شورا قرار خواهم داد تا در صورت اشتباه بودن، به مردم گزارش دهند چرا که مردم حق دارند از مسایل شهری و شهرداری آگاه باشند.

وی با تاکید بر شفافیت عمل در شهرداری گفت: اگر غیرشفاف حرکت کنیم به جایی نخواهیم رسید و تمام مجموعه شهرداری باید برابر مقررات و قانون حرکت و عمل کنند.

نجفی با اشاره به اشتغال حدود ۱۲ هزار نفر در شهرداری تبریز، گفت: این درحالی است که فقط دو هزار پست سازمانی قانونی در شهرداری وجود دارد و به عنوان شهردار، پیگیر حقوق کارگران و کارمندان خواهم بود و بر اساس لیست تعداد کارکنان نسبت به پرداخت حقوق آنها خواهم پرداخت.

شهردار تبریز همچنین با اشاره به تعطیلی شش جایگاه سی ان جی در تبریز، اظهار کرد: این جایگاه ها به دلیل بدهی ۱۳۰میلیارد ریالی بابت هزینه گاز مصرفی تعطیل شده اند که پیگیر موضوع هستم، اما با تعطیلی این جایگاه ها که به مردم خدمت رسانی می کنند مخالفم و این کار را غیراخلاقی می دانم.

نجفی گفت: تکریم ارباب رجوع را نه به عنوان شعار بلکه به عنوان یک وظیفه در شهرداری اجرا خواهم کرد و در اولین گام، هر اداره و دستگاهی که با حذف دیوارهای محوطه خود، فضای آن اداره را در اختیار اتومبیل های مردم قرار دهد شهرداری نگهداری آن فضا را برعهده خواهد گرفت.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری