جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۲
ایجاد شهربازی در پارک جهان نما نیازمند مشارکت بخش خصوصی است
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباس زارع اظهار داشت: با توجه به محدودیت منابع شهرداری برای توسعه پارک جهان نما، به منظور توسعه فضاهای تفریحی و احداث شهربازی ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباس زارع اظهار داشت: با توجه به محدودیت منابع شهرداری برای توسعه پارک جهان نما، به منظور توسعه فضاهای تفریحی و احداث شهربازی در این پارک به دنبال سرمایه گذاران بخش خصوصی هستیم که بزودی فراخوان این طرح اعلام می شود.


وی افزود: زمانی که زیباسازی و توسعه پارک جهان نما به این سازمان واگذار شد اقدامات مطلوبی انجام گرفت به نحوی که چهره کنونی پارک جهان نما با شرایط گذشته آن به هیچ عنوان قابل مقایسه نیست، از سوی این سازمان امکانات پارک جهان نما افزایش یافت و دریاچه مصنوعی آن بهسازی شد.


این مسئول در مورد احداث شهربازی در این پارک عنوان کرد: منابع شهرداری کرج برای ایجاد چنین مراکزی بسیار محدود است، به همین جهت برای توسعه فضاهای تفریحی و احداث شهربازی در این پارک باید سرمایه گذاران بخش خصوصی به کمک شهرداری و سازمان پارکها بیایند.


زارع در پاسخ به سئوالی مبنی بر زمزمه هایی در رابطه با قطع درختان در پارک جهان نما اعلام کرد: قطع بی مورد درختان در این پارک انجام نشده است.


مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج یادآور شد: پارک جهان نما با وسعت ۱۱۰ هکتار و دارا بودن حدود ۸۰ هزار اصله درخت، قطعا دچار بیماری و یا خشک شدن درختان می شود، به همین سبب باید درختان بیمار و خشک شده جمع آوری و درختان جوان جایگزین شوند.


وی متذکر شد: تلاش سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج این است که عمر درختان قدیمی از طریق احیای آنها طولانی تر شود، اما در زمینه قطع بی مورد درختان، هیچ درختی بی دلیل و بدون مجوز در شهر کرج قطع نمی شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری