جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۲
تاکتیک های مدیریتی شهردار پیاده شد/ رفت و آمد بی حاشیه مدیران در شهرداری کرج
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با آغاز روز کاری یکشنبه، هفدهم آذرماه زمزمه جابجایی های مکرر در ساختمان بزرگ شهرداری مرکز پیچید که برگزاری جلسه ای در سالن ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با آغاز روز کاری یکشنبه، هفدهم آذرماه زمزمه جابجایی های مکرر در ساختمان بزرگ شهرداری مرکز پیچید که برگزاری جلسه ای در سالن شهدای شهرداری، مهر تاییدی بر این امر بود.


تردد مدیران سابق و جدید در طبقه یازدهم ساختمان شهرداری، امروز حال و هوای تغییرات بسیار داشت چنان که یکی از نخستین اخبار مربوط به رفتن محمدرضا ناصرخاکی از مدیریت منطقه ۲ شهرداری کرج به معاونت فنی و عمرانی به عنوان قائم مقام این معاونت بود که طی آن عباس کمالی روستا جای وی در منطقه ۲ شهرداری کرج را گرفت.


در این جلسه که بر خلاف بسیاری از چنین همایش ها و مراسمی، به دور از حواشی و ریخت و پاش های مرسوم برگزار شد، سمت معاونت جدید حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج به علی اکبر میروکیلی رسید. همچنین پرویز ایوانی جانشین معاونت مالی و اداری شهرداری شد.


مدیران سابق و جدید منطقه ۱۲ نیز تودیع و معرفی شدند تا بر اساس آن برزو سلیمانی در جایگاه محمدرضا زاده نور مستقر شود.


علیرضا کیان طی این آیین به منطقه ۵ شهرداری کرج رفت و کمالی نژاد مدیریت منطقه ۴ را به عهده گرفت.


فرج الله ایلیات از منطقه ۴ به منطقه ۱۰ اسباب کشی کرد و سعیدی کیا به منطقه ۹ شهرداری کرج رفت. ربی سعادت نیز در مسیر این جابجایی ها، راه مدیریت منطقه ۸ را در پیش گرفت.


دامنه این تغییرات علاوه بر مدیران مناطق شهرداری به سازمان های این دستگاه نیز راه یافت و قرعه نخستین جابجایی در این بخش به نام سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات خورد.


حمیدرضا محمدی از این سازمان به معاونت توسعه و برنامه ریزی رفت تا در سمت قائم مقام معاونت فوق به خدمت بپردازد. مهرداد فیروزبخت مدیرعاملی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرج را عهده دار شد.


همچنین در بخش جابجایی های مربوط به سازمان ها، زین العابدین، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شد و محمدرضا زاده نور بر صندلی قائم مقامی این سازمان تکیه زد.


علی فیروزبخت مدیریت طرح و برنامه ریزی را به عهده گرفت و منوچهر غفاری مدیر اداره طرح های راهبردی معاونت شهرسازی شد.


مدیریت املاک شهرداری کرج نیز به محمدتقی عبداللهی واگذار شد.


انتخاب و معرفی رئیس جدید اداره کارپردازی نیز بخش دیگری از جابجایی های روز جاری در شهرداری مرکز را شامل شد که طی آن، علیرضا زینالی جای سیدمجید مساعد را گرفت.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری