جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۲
جذب های غیر قانونی دقیقه نودی در شهرداری گرگان

با توجه به اینکه تعداد زیادی نیروی متخصص و توانمند در رشته های مختلف فنی در شهرداری گرگان وجود دارد باز هم شهرداری به دنبال جذب نیرو بدون تخصص لازم برای شغل های فنی شهرداری است.

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از گلستان ما ، شهرداری گرگان در این روزهای پایانی سرپرستی شهردار به دنبال جذب نیرو هایی است که تخصص لازم را برای خدمت در شهرداری گرگان ندارند با وجود این که شهرداری گرگان تعداد زیادی نیروی مازاد هم دارد.

شنیده ها از این حکایت می کند که شهرداری گرگان حدود ۱۵۰  نیروی شرکتی دارد که هنوز تبدیل وضعیت نشده اند اما با این حال  باز هم شهردار به دنبال جذب افرادی که تخصص لازم را ندارند است .

از این میان می توان به افرادی همچون (الف – ت) و ( خانم ه ) اشاره نمود که (الف – ت) با مدرک کارشناسی علوم سیاسی جهت نظارت بر پروژه های عمرانی و خانم (ه) را با مدرک گیاهان داروئی که از اقوام یکی از مدیران سابق شهرداری گرگان می باشد را جهت جذب در شهرداری انتخاب نموده اند .

حال این سوال پیش می آید که شهردار گرگان با وجود این که اعضای شورای شهر گرگان در این خصوص مخالفت کرده اند و در خصوص نیروههای مازاد شاغل در شهرداری گرگان تذکر داده اند باز هم به دنبال جذب این گونه نیروهاست و چرا به این همه نیروی که در شهرداری به عنوان نیروی شرکتی فعالیت می کنند توجه نمی شود.

به راستی این همه اصرار برای جذب این افراد که از نظر وضعیت مالی هم جز افراد مرفه جامعه به حساب می آیند چیست ؟؟
attract-people

 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری