جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۲
وصول مطالبات شهرداری بجنورد از دستگاه‌های خراسان شمالی

رئیس شورای اسلامی بجنورد گفت: مطالبات شهرداری این شهر از دستگاه‌های خراسان شمالی در صورت استنکاف از طریق راهکارهای قانونی وصول می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email

مهدی محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد با اشاره به نشست‌هایی به همین منظور با دادگستری خراسان شمالی اظهار کرد: البته این شورا برای وصول مطالبات در ابتدا موضوع تعامل و رایزنی با دستگاه‌ها برای پرداخت دیون خود را پیش خواهد برد. وصول مطالبات شهرداری بجنورد از دستگاه‌های خراسان شمالی

وی با تاکید بر اینکه شهرداری برای ارائه خدمات به شهر و عمران و آبادانی نیازمند درآمدها و اعتبارات است، تصریح کرد: طی سال‌های اخیر وضعیت درآمدهای شهرداری و وصول مطالبات مطلوب نبوده است.

محمدی افزود: بر همین اساس ضمن درخواست از دستگاه‌ها برای پرداخت مطالبات خود انتظار می‌رود تا دستگاه‌ها قانونمندتر نسبت به پرداخت دیون خود به شهرداری اقدام کنند.

وی گفت: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده تنظیم تأمین دلیل، صدور اجرائیه از طریق مرجع قضایی و نهایتا کسر از بودجه عمومی از طریق دادگستری در دستور کار شهرداری خواهد بود.

رئیس شورای اسلامی بجنورد اظهار کرد: به همین منظور از تمامی نواحی شهرداری خواسته‌ایم تا ریز مطالبات شهرداری از ادارات را احصا و به شورای اسلامی منعکس کنند.

به گزارش فارس، براساس آمار، میزان مطالبات شهرداری از دستگاه‌های خراسان شمالی حدود ۵۰۰ میلیارد ریال است.

بجنورد با دارا بودن دو منطقه شهرداری و همچنین شهرداری مهر ۲۱۱ هزار نفر جمعیت دارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری