جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۲
تغییرات آب و هوایی، واحد خدمات شهر منطقه ۱ را به تکاپو واداشت
آل حبیب در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج اظهار داشت: با پیش بینی های اعلام شده در خصوص تغییرات وضعیت آب و هوا، نیروهای این بخش مهیای اجرای ...
آل حبیب در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج اظهار داشت: با پیش بینی های اعلام شده در خصوص تغییرات وضعیت آب و هوا، نیروهای این بخش مهیای اجرای عملیات در صورت ایجاد هر گونه آبگرفتگی و حادثه شدند.


وی خاطرنشان کرد: بارش گسترده باران در روزهای گذشته سبب آبگرفتگی در بعضی از نقاط این منطقه شد که در پی آن از ساعت ۲۳ روز چهارشنبه و باحضور به موقع نیروهای خدمات شهر منطقه در نقاط اعلام شده، آبگرفتگی ها به طور کامل رفع و مشکل شهروندان حل شد.


این مسئول گفت: با آغاز بارندگی در شهر کرج، گروه های ثابت خدمات شهری در نقاط حساس حضور یافتند که بنا بر اعلام نواحی سه گانه این منطقه، تاکنون تمامی آبگرفتگی ها درکانال ها، جوی های آب، مسیرها و نهرها رفع شده است.


وی با بیان این که نیروهای خدمات شهری در روزهای بارانی و برفی به صورت ۲۴ ساعته خدمات رسانی می کنند، افزود: نیروها و ماشین آلات سبک و سنگین متناسب با نیازهای نواحی سه گانه این منطقه مستقر هستند.


 آل حبیب تصریح کرد: ماشین آلاتی همچون تانکر، کمپرس، لودر و پمپ های مکنده علاوه بر فعالیت روزمره خود آماده خدمات رسانی و مقابله با حوادث احتمالی در روزهای بارانی و برفی هستند.


 معاون خدمات شهری منطقه ۱ شهرداری کرج یادآور شد: شهروندان در صورت بروز هرگونه مشکل در زمینه آبگرفتگی و مسدود شدن کانال ها و جوی ها در زمان بارندگی می توانند مراتب را به سامانه ۱۳۷ شهرداری کرج اطلاع دهند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری