جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۲
ترمز اتوبوسی با ۴۰ مسافر، این بار به خیر ختم شد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حادثه این بار بساطش را در اتوبان کرج – قزوین پهن کرده بود؛ حادثه ای که در پی آن اگرچه جان کسی گرفته ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حادثه این بار بساطش را در اتوبان کرج – قزوین پهن کرده بود؛ حادثه ای که در پی آن اگرچه جان کسی گرفته نشد، اما تصویر تلخ خود را بر دل و جان مسافرانی که از این منطقه عبور می کردند، به جای گذارد.


ساعات ابتدایی بامداد روز چهارشنبه سیزدهم آذرماه، زنگ حادثه برای یک دستگاه اتوبوس به صدا در آمد. زنگی که حکایت از برخورد داشت.


این اتوبوس که با حدود ۴۰ نفر مسافر، در مسیر کرج – قزوین در حرکت بود در حین راه با جرثقیلی برخورد می کند که در حال انتقال و جابجایی یک دستگاه خاور واژگون شده از سطح اتوبان بوده است.


در این واقعه که به نظر می رسد بی دقتی و عدم توجه کافی به مباحث ایمنی و اصول ترافیکی بزرگ ترین عامل آن بوده است، خوشبختانه دامان تمامی کسانی که با حادثه درگیر بوده اند را نگرفته و تنها راننده اتوبوس در خودروی سنگین خود محبوس و مصدوم شده است.


به گزارش سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، این راننده در اثر شدت برخورد با جرثقیل دچار جراحت و مصدومیت شده بود، که با تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ و حضور نیروهای امدادی، عملیات امداد و نجات برای وی آغاز شد.


۱۱ نفر مامور ایستگاه های ۸، ۹ و ۱۰ سازمان آتش نشانی شهرداری کرج با این تماس به لاین شمالی اتوبان کرج – قزوین اعزام شده و نسبت به نجات راننده آسیب دیده اقدام کردند.


با این اقدام همچنین مسافران اتوبوس نیز ضمن رعایت کامل اصول ایمنی، به سلامت از خودرو خارج شده و به مکان امن منتقل شدند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری