جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۲
روز دانشجو آینه تمام نمای استکبار ستیزی در نظام اسلامی است
فاطمه اسکندری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: روز دانشجو روزی است که دانشجویان مقابل استکبار ایستادند و فریاد آزادی سردادند و با ...
فاطمه اسکندری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: روز دانشجو روزی است که دانشجویان مقابل استکبار ایستادند و فریاد آزادی سردادند و با این حرکت، برگ زرینی را در تاریخ ایران اسلامی رقم زدند.


وی با بیان اینکه، روز دانشجو سندی دیگر از روح استکبار ستیزی، استقلال خواهی، عدالت طلبی و آزادی خواهی فرزندان این سرزمین است، گفت: دانشجویان  برای همیشه در تاریخ کشورمان این روز را ماندگار و ثبت کردند.


نخبگان و دانشمندان همواره در تیررس نگاه دشمنان هستند


نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج در ادامه با بیان اینکه،  نخبگان و دانشمندان همواره در تیررس نگاه دشمنان هستند، گفت: دشمنان ایران اسلامی همواره مسائل دانشگاه های کشور را رصد می کنند و برای نفوذ به بدنه کشور سعی می کنند از طریق ورود به حیطه و دنیای دانشجویی اقدام کنند.


اسکندری اظهارداشت: این در حالیست که بیداری و هوشیاری دانشگاهیان خط بطلانی بر تمامی توطئه های دشمنان ایران کشیده است.


وی افزود: دانشجویان مؤمن، بسیجی و ولایت مدار ایران اسلامی با هوشیاری توطئه های شوم دشمن را خنثی کرده اند.


اسکندری افزود: دانشجویان ایران اسلامی همواره  با صلابت و با تکیه بر قدرت و دانش علمی، فکری و اعتقادی خود در برابر دنیای استکبار ایستاده اند و توانستند نام ایران را به لحاظ علمی در جهان فراگیر کنند.


وی با اشاره به پیشرفت های علمی امروز ایران اسلامی، تحقق این مهم را مرهون تلاش علمی دانشجویان و دانشمندان متعهد ایران دانست، و گفت: دانشجویان همواره باید به هجمه های فرهنگی دشمن آگاه باشند و تلاش کنند تا فضای دانشگاه های کشور را از نظر اخلاقی، تربیت و فرهنگی سالم نگاه دارند .

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری