جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۲
رضایت مردم از اقدام ویژه منطقه ۷ در جمع آوری نخاله ها
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مدیر منطقه 7 شهرداری کرج با بیان اینکه رسیدگی به مطالبات قانونی شهروندان  یکی از وظایف ذاتی شهرداریها است، اظهار داشت: جمعی از ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مدیر منطقه ۷ شهرداری کرج با بیان اینکه رسیدگی به مطالبات قانونی شهروندان  یکی از وظایف ذاتی شهرداریها است، اظهار داشت: جمعی از ساکنان منطقه در دیدارهای مردمی خواستار توجه بیشتر به بحث جمع آوری نخاله و مصالح ساختمانی از سطح شهر شدند که در همین راستا اکیپی برای عملیات ویژه تشکیل شد تا با گشت زنی در محلات، پیاده و سواره روها از وجود خاک، نخاله و مصالح ساختمانی پاکسازی شود.


“حسین شریف کاظمی” از وجود نخاله های ساختمانی در معابر سطح شهر به عنوان یکی از آلاینده های زیست محیطی و مانعی در راه زیباسازی منظر شهری یاد کرد و گفت: نخاله ها بهترین مکان برای تجمع موش ها و سایر حشرات و حیوانات موذی است که می تواند عامل بروز برخی بیماریها باشد.


وی، خاطر نشان کرد: منطقه ۷ شهرداری کرج نیز در راستای پیشبرد اهداف شهری و سیاست های شهردار کلانشهر کرج مبنی بر تکریم ارباب رجوع نسبت به جمع آوری خاک، نخاله ها و مصالح ساختمانی از سواره و پیاده روهای بلوک های ۱ و ۲ و ۳ فاز ۳ اشتراکی و خیابانهای گلستان اقدام کرد که مورد رضایت شهروندان و ساکنان منطقه و همچنین شهردار کرج قرار گرفت.


وی، از ساکنان منطقه خواست در صورت مشاهده تپه های نخاله یا مصالح ساختمانی مراتب را از طریق سامانه ۱۳۷ فوریت های شهروندی به معاونت خدمات شهری منطقه گزارش دهند تا اقدامات لازم جهت جمع آوری آنها صورت پذیرد.


شریف کاظمی از سازندگان بناها در سطح منطقه خواست؛ در راستای احترام به حقوق شهروندان و داشتن شهری زیبا و سالم نسبت به انتقال نخاله های ساختمانی به مراکز مجاز تخلیه اقدام نمایند تا مدیریت شهری متحمل هزینه های گزاف و پیش بینی نشده جمع آوری آنها نشود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری