جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۲
دانشجویان با قدرت تجزیه و تحلیل بالا در دام سیاست بازان نیفتند
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حجت الاسلام سید محمدمهدی حسینی همدانی در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته کرج با اشاره به سالروز تشکیل شورای عالی ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حجت الاسلام سید محمدمهدی حسینی همدانی در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته کرج با اشاره به سالروز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی اظهار داشت: باید ضمن توجه ویژه به امور فرهنگی کشور، اعتبارات خاصی را نیز برای توسعه این حوزه تخصیص داد.


وی با تاکید بر ضرورت توجه به ازدواج آسان افزود: جامعه انسانی با خانواده تشکیل می شود، پس لازم است این اصل مهم مورد توجه قرار گیرد.


حجت الاسلام حسینی همدانی گفت: معیارهای این سنت حسنه و ضرورت پرهیز از تجمل گرایی نیز در قرآن کریم و روایات ائمه معصومین (ع) بیان شده است.


امام جمعه کرج یادآور شد: خانواده جایی است که در آن معارف و اخلاق شکل می گیرد و منتقل می شود و به همین دلیل اکنون دشمنان در فکر از بین بردن فرهنگ اسلامی و ایرانی هستند.


وی در بخشی دیگر با اشاره به ۱۶ آذر و روز دانشجو اظهار داشت: دانشجویان باید قدرت تحلیل سیاسی بالا داشته باشند تا در دام سیاست بازان نیفتند.


حجت الاسلام حسینی همدانی گفت: حرکت این قشر عظیم در جامعه باید با کمک و همراه روحانیت باشد تا سیاست زده نشوند.


وی نقش دانشجویان در هدایت و جهت گیری افکار عمومی جامعه را اساسی توصیف کرد و گفت: حضور فعال دانشجویان در عرصه سیاسی کشور در کنار فراگیری علم، مطالبه مقام معظم رهبری و جامعه از این قشر فرهیخته است.


نماینده ولی فقیه در استان البرز همچنین ضمن تأکید بر ضرورت هوشیاری دانشجویان گفت: برخی احزاب و گروههای سیاسی با اهداف خاص از تشکل های دانشجویی سوء استفاده می کنند که جلوگیری از این امر نیازمند هوشیاری است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری