جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۲
لزوم پالایش لایه های شهرسازی و معماری در حوزه /GISتجارب اتوماسیون شهرداری کرج در اختیار کلانشهرها قرار می گیرد
به گزارش خبرنگار پایگاه مدیریت شهری کرج، پیرو  برگزاری بیست و چهارمین جلسه معاونین شهرسازی و معماری کلان شهر ها و کارگروه تخصصی اتوماسیون و GIS با نظر موافق اعضا، ...
به گزارش خبرنگار پایگاه مدیریت شهری کرج، پیرو  برگزاری بیست و چهارمین جلسه معاونین شهرسازی و معماری کلان شهر ها و کارگروه تخصصی اتوماسیون و GIS با نظر موافق اعضا، با توجه به تعدد لایه های برداشت شده در حوزه GIS مقرر شد، لایه های مورد نیاز حوزه شهرسازی و معماری استانداردسازی وپالایش گردد.


در ابتدای برگزاری این جلسات، گزارشی از فعالیت های شهرداری کرج و مشهد در حوزه GISو اتوماسیون ارائه شد  و اعضاء حاضر در جلسه در خصوص مواردی به توافق رسیدند.


در این جلسه به منظور انتظام بخشی و افزایش بهره وری و عملیاتی نمودن دستورالعملها و دستورات جلسات برگزار شده ، مدیریت شهرداری الکترونیک شهرداری شیراز به اتفاق آراء بعنوان دبیرخانه دائم کارگروه اتوماسیون و GIS معاونین شهرسازی و معماری کلانشهرها انتخاب شد.

 
تجارب اتوماسیون شهرداری کرج در اختیار کلانشهرها قرار می گیرد
در این جلسه مقرر گردید، اقدامات و تحقیقات صورت گرفته شهرداری اصفهان در مورد سرویس های مبتنی بر  GIS و کاربردهای آن در شهرداری ها از قبیل سرویس های موبایل، ارزش افزوده و … در جلسات آتی ارائه شود.


همچنین با توجه به انجام ممیزی نیمه مکانیزه در شهرداری کرج مقرر گردید، تجارب ودستاوردهای انجام پروژه در اختیار سایر کلانشهرها قرار گیرد .

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری