جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۲
اداره حریم درکلانشهرها با توجه به قوانین تشکیل شود
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در بیست و چهارمین نشست تخصصی معاونین شهرسازی و معماری شهرداریهای کلانشهرهای کشور مسائلی در خصوص ساختار سازمانی حریم کلانشهرها مطرح شد ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در بیست و چهارمین نشست تخصصی معاونین شهرسازی و معماری شهرداریهای کلانشهرهای کشور مسائلی در خصوص ساختار سازمانی حریم کلانشهرها مطرح شد که تشکیل اداره حریم از جمله این موضوعات است که با نظر اعضاء پیشنهاد در کارگروه ذیربط به صورت پیشنهاد مطرح شد.


بنابراین گزارش، از موضوعات پیشنهاد شده در راستای مسائل و موضوعات مرتبط با حریم شهر در خصوص رتبه بندی مدیر حریم است.

 

این گزارش می افراید:  در سایر کلانشهرهایی یکه مدیر حریم پیش بینی نشده و یا ضرورت آن تا کنون احساس نشده،  بنا به صلاح دید شهردار کلانشهر نسبت به تشکیل اداره حریم با شرایط مندرج  قوانین مطرح شده، ایجاد گردد .


چگونگی فعالیت شرکت های ” شهربان ” و  “حریم بان “


این گزارش همچینن می افزاید: با توجه به توضیحات ارائه شده در خصوص فعالیت های شرکت های ” شهربان ” و  “حریم بان ” در کمیته مشترک معاونین و حاشیه و حریم شهرها به منظور استفاده از شرکت مذکور و تاسیس آن در سایر کلانشهرها تصمیم گیری شد.


بر این اساس نقطه نظرات شهرداری های عضو به دبیرخانه تا یک ماه ارسال خواهد شد.


قابل ذکر است، با توجه به ضرورت نیاز طرح مشکلات مطروح شده  در خصوص حریم شهرها، اعضاء شرکت کننده پیشنهادات خود را به صورت مکتوب جهت اعمال در دستور کار جلسات آتی کمیته تخصصی حریم شهرها قرارداده  تا از سوی دبیرخانه اقدامات لازم بعمل آید .

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری