جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۲
سرعت بخشیدن به اجرای پروژه های عمرانی منوط به همکاری دستگاه های اجرایی شهر است
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی سلطانی مقدم، تعامل و همکاری سازمان یافته بین دستگاه های خدمات رسان را از مولفه های مهم ارائه خدمات بهینه و ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی سلطانی مقدم، تعامل و همکاری سازمان یافته بین دستگاه های خدمات رسان را از مولفه های مهم ارائه خدمات بهینه و کارآمد به شهروندان عنوان کرد.


وی افزود: تعامل سازنده بین دستگاه های خدمات رسان شهری موجب ارتقاء سطح خدمات رسانی به شهروندان در صورت نیاز می شود.


این مسئول با بیان اینکه، هر یک از دستگاهها طبق چارت سازمانی وظایفی در زمانهای مختلف در اجرای پروژه های شهری را عهده دار هستند، افزود: ارتباط بین سازمانهای خدمت رسان و وحدت رویه بین آنها نقش بسزایی در جلوگیری از همپوشانی خدمات دارد که این مهم خود باعث افزایش خدمت رسانی به شهروندان است.


سلطانی مقدم تعامل بین شهرداری با سازمانهای خدمات رسان شهری را مثبت ارزیابی کرد و گفت: در این زمینه مشخص نمودن روال اجرایی با دستگاههای خدمات رسان از جمله اقدامات مثبتی است که می توان بدان اشاره کرد.


وی رفع مسائل و مشکلات احتمالی برای شهروندان را از اولویتهای مهم دستگاه های خدمت رسان ذکر و عنوان کرد: مدیریت عمران و نوسازی شهرداری کرج نیز با تکیه بر این مهم اقدام به فعالیتهای مختلفی در ارتباط با پیشرفت حداکثری پروژه های عمرانی شهروندان در زمینه های مختلف می کند.


مدیر عامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج بر تعاملات سازنده در این خصوص تاکید کرد و این مهم را برای شناسایی نقاط ضعف و قوت سازمانهای خدمات رسان مهم دانست.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری