جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۲
عملیات لایروبی ، پاکسازی وشست وشوی جویها در منطقه ۳ انجام شد
محمدرضا سیفی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، افزود: با اقدامات صورت گرفته از سوي خدمات شهری با شروع فصل بارندگي با مشکل آبگرفتگي و آب ...


محمدرضا سیفی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، افزود: با اقدامات صورت گرفته از سوی خدمات شهری با شروع فصل بارندگی با مشکل آبگرفتگی و آب ماندگی مواجه نخواهیم شد.


سیفی ادامه داد: جمع آوری لجن، نخاله و شاخ و برگ ها در سطح منطقه انجام شده است.


وی با اشاره فصول بارندگی و مشکلات آبگرفتگی گفت: در این راستا بازسازی و شیب بندی جویها و کانال و حفر چاه های جذبی جهت هدایت آب های سطحی انجام شده است .


سیفی تصریح کرد: در بازدید از سطح منطقه رفع نواقص دریچـــــه و سنگدالهای روبسته و اصلاح شیب سطــــــــوح آبگیر و جلوگیـــــری از ایستایی آب از سطح معابر در دستور کار قرار گرفت.


مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج در ادامه  گفت: عملیات تسطیح زمینهای بایر در بلوار مارلیک حدفاصل فلکه پنجم، شیراز غربی، خیابان کیوان، شهرک کوثر گلستان چهار، روز بازار ها با استفاده از ماشین آلات سنگین انجام شد.


سیفی افزود: جمع آوری این حجم از خاک و نخاله و پاکسازی منطقه با استفاده از هشت سرویس انجام شد.


این مسئول اضافه کرد: لایروبی و شست و شوی جوی ها بطور متناوب در جاده ملارد بلوار اصلی فردیس و حمل شاخه های فضای سبز در بلوار امام رضا(ع) توسط عوامل خدمات شهری در دست انجام است.

 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری