جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۲
سگ های ولگرد زنده گیری می شوند
مژگان خیری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار داشت: طبق دستورالعمل سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور مبنی بر زنده گیری و مرگ با ترحم، سازمان مدیریت ...
مژگان خیری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار داشت: طبق دستورالعمل سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور مبنی بر زنده گیری و مرگ با ترحم، سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج جلسه ای در این خصوص برگزار کرد.


این مسئول اضافه کرد: جلسه مذکور با حضور نمایندگان شهرداری های اقماری، بهداشت محیط زیست و مسئولان سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج در سازمان برگزار و راهکارهای علمی به منظور اتلاف سگ بررسی شد.


وی افزود : سازمان تلاش می کند تا شهری عاری از معضلات زیست محیطی مربوط به امور تحت مدیریت این سازمان را با روشهای بهتری اجرایی کند.


مسئول HSE سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج در ادامه بیان کرد: اتلاف سگ در ساعات خاصی باید صورت گیرد، چراکه اجرای این عملیات در ساعات پرتردد تأثیر روانی نامناسبی روی شهروندان داشته و سبب پریشانی شهروندان خواهد شد.


خیری، کم‌ ترددترین ساعات را بهترین زمان برای عملیات اتلاف سگ‌های ولگرد عنوان کرد و ادامه داد: در طول روز نمی‌توان وارد کار اتلاف شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری