جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۲
مشکلات شهرک بهاران در منطقه ۱۲ کرج بررسی شد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مشکلات شهرک بهاران در منطقه 12 شهرداری کرج طی جلسه ای با حضور استاندار البرز، مدیرروستا معاون خدمات شهری شهرداری کرج، مدیر ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مشکلات شهرک بهاران در منطقه ۱۲ شهرداری کرج طی جلسه ای با حضور استاندار البرز، مدیرروستا معاون خدمات شهری شهرداری کرج، مدیر منطقه ۱۲ و جمعی از معتمدین این محله برگزار شد.


استاندار کرج در این نشست ضمن تاکید بر رفع مشکلات ذکر شده بیان کرد: دولت تدبیر و امید نیز خود را موظف می داند که به جد در رفع مشکلات کوشا باشد.


طاهری با اشاره به پتانسیل های بالای استان البرز در برنامه ریزی های انجام شده، عنوان کرد: استانداری در تلاش است تا توزیع سرانه ها به صورت مساوی بین تمام شهروندان صورت گیرد.


این مسئول در خصوص نامگذاری و نصب تابلوهای سطح منطقه و تاکید بر انجام این مهم اضافه کرد: بیشتر معابر سطح شهر فاقد تابلو هستند که این موضوع موجب سردرگمی شهروندان می شود.


وی همچنین در زمینه ایجاد امنیت در منطقه اظهار داشت: در این زمینه انتقال ندامتگاه های شهر کرج به خارج شهر ضرورت دارد.


استاندار البرز در ادامه سخنان خود هوشیاری مدیران در ارائه خدمات بیشتر در ادارات را یادآور شد: اشتغالزایی در استان نیز یکی از راههای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان محسوب می شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری