جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۲
تملک املاک واقع در مسیر طرحهای عمرانی در منطقه ۹ کرج
مجید کمالی نژاد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر اقدامات حوزه املاک منطقه را مطلوب ذکر و عنوان کرد: آزاد سازی املاک در مسیر ...
مجید کمالی نژاد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر اقدامات حوزه املاک منطقه را مطلوب ذکر و عنوان کرد: آزاد سازی املاک در مسیر طرح های عمرانی در راستای تکمیل پروژه زیرگذر مهرویلا صورت گرفته است.


این مسئول اضافه کرد: عملیات مذکور همچنین به منظور تسریع در کنترل و رفع ترافیک محدوده مهرویلا، میدان مادر آزادراه کرج- تهران، پس از پیگیری های فراوان از طریق مراجع قضایی و اداره ثبت اسناد و املاک انجام شده است.


وی با اشاره به اینکه تلاش و همکاری واحدهای حقوقی، اجرائیات، خدمات شهری، عمران، سیستم های نظارتی حراست و بازرسی، روابط عمومی و دیگر همکاران نقش موثری در تسریع اجرای این عملیات داشته است، اعلام کرد: تملک، تخلیه و تخریب املاک واقع در مسیر پروژه های سطح منطقه طی یک سال گذشته موفقیت آمیز بوده است.


مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج تملک املاک در مسیر پروژه زیر گذر مهرویلا، ادامه بزرگراه یادگار امام(ره) تا آزادراه کرج- قزوین را ۱۱ پلاک و مساحت ۹ هزار متر مربع و تخریب بیش از پنج هزار متر مربع اعلام کرد.


کمالی نژاد در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه دو پلاک از املاک واقع در طرح تعریض خیابان شهید فیضی تملک شده است، اظهار داشت: سه پلاک دیگر نیز پس از سیر مراحل اداری تملک خواهد شد.


این مسئول مساحت املاک تملک شده در طرح تعریض خیابان شهید فیضی را بیش از دو هزار و ۵۰۰ متر مربع عرصه و دو هزار و ۲۰۰ متر مربع اعیانی عنوان کرد.


وی همچنین املاک واقع در طرح ها و دیگر پروژه های عمرانی سطح منطقه را شامل طرح های تعریض بلوار نبوت، طرح فضای سبز حاشیه بلوار دانش آموز، طرح احداث پارکینگ و بازگشایی معبر واقع در خیابان پدیدار، طرح تعریض خیابان قیام چهارصد دستگاه، رمپ تقاطع دانش آموز و اصلاحیه کارخانه قند بیان کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری