جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۲
مطالبه ۶۰۰ میلیارد تومانی عوارض شهرداری شوشتر

شهردار شوشتر از مطالبه ۶۰۰ میلیارد تومانی عوارض پرداخت نشده از سوی مردم شوشتر خبر داد و گفت: بخش زیادی از مطالبات در بخش مسکونی است.

Print Friendly, PDF & Email

آرش دُر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار کرد: در شهرستان شوشتر بیش از ۳۰ هزار واحد مسکونی وجود دارد که این واحدهای مسکونی به طور متوسط ۲۰۰ هزار تومان عوارض نوسازی، پسماند و آتش‌نشانی به شهرداری بدهی دارند و باید در اسرع وقت این بدهی خود را پرداخت کنند. خبرگزاری فارس: مطالبه 600 میلیارد تومانی عوارض شهرداری شوشتر

وی با اشاره به اینکه به شورای اسلامی شهر در این زمینه گزارش داده‌ام، گفت: برای وصول این بدهی‌ها نیازمند راهکار هستیم و بهتریت راهکار اخذ پیمانکار برای وصول این بدهی‌های معوق است.

شهردار شوشتر افزود: شهرداری شوشتر باید در زمینه فرهنگ‌سازی نیز به موازات اقدامات لازم برای دریافت نقدی این بدهی‌ها نیز گام بردارد و در این بخش نیازمند استفاده از راهکارهای جدید و فرهنگی هستیم.

وی گفت: بی‌شک رسانه‌ها می‌توانند در بخش اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی به شهرداری کمک کنند و باید در این بخش از همه ظرفیت موجود در شهرستان استفاده کنیم.

وی تاکید کرد: شهرداری شوشتر برای ارائه خدمات بیشتر به مردم و کاهش مشکلات در حوزه شهری و خدماتی نیازمند حمایت است و به این دلیل باید در وصول بدهی‌ها به ویژه عوارضات لاوصول شهرداری تلاش کنیم و در این زمینه نیازمند عزمی جدی هستیم.

دُر تاکید کرد: فرهنگ‌سازی و استفاده از سیاست‌های تشویقی و تنبیهی از جمله کارهای در نظر گرفته شده برای این مهم است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری