جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۲
شهرداری اردبیل دستگاه برتر در ترویج فرهنگ نماز معرفی شد

از سوی ستاد اقامه نماز استان اردبیل شهرداری اردبیل در اشاعه و ترویج فرهنگ والای نماز مقام برتر را به دست آورد.

Print Friendly, PDF & Email

در مراسمی که عصر امروز در شهرداری اردبیل برگزار شد، دبیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل اظهار داشت: فعالیت‌های شهردار اردبیل در اشاعه و ترویج فرهنگ نماز و همچنین اقامه نماز قابل تقدیر است به طوری که شهرداری اردبیل در طول دوره سال ۹۱ جزو دستگاه‌های ویژه و موفق استان بوده است. خبرگزاری فارس: شهرداری اردبیل دستگاه برتر در ترویج فرهنگ نماز معرفی شد

عبدی در ادامه تصریح کرد: طبق ارزیابی‌های این ستاد در سال ۹۱ که بر مبنای نظام ارزیابی جامع کشور انجام گرفته مجموعه شهرداری اردبیل به عنوان دستگاه برتر در امر اقامه نماز و ترویج و اشاعه فرهنگ والای نماز انتخاب شد.

وی با اذعان به اینکه فعالیت‌های فرهنگی نماز به صورت نماز جماعت تجلی می‌یابد، خاطر نشان کرد: در صورت اعمال درست مجموعه فعالیت‌های فرهنگی، نماز نیز به درستی اقامه می‌شود.

این مسئول اقامه نماز حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش در ظهر روز عاشورا را خاطر نشان کرد و افزود: نماز جماعت علنی و اول وقت آن حضرت در روز عاشورا می‌تواند محور و الگوی اقامه نماز در جامعه امروز ما باشد.

عبدی نماز جماعت شهرداری اردبیل را از پررونق‌ترین نمازهای جماعت در بین دستگاه‌های اجرایی استان خواند و اضافه کرد: به نمایندگی از طرف ستاد اقامه نماز تصمیم گرفتیم از تلاش‌های صورت گرفته در مجموعه شهرداری اردبیل قدردانی کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، دبیر ستاد اقامه نماز استان بیان کرد: امروز نیازمند توسعه و ترویج فرهنگ نماز آن هم در اول وقت و برپایی باشکوه این مراسم با حضور همه کارکنان و کارگزاران نظام اسلامی هستیم تا این فریضه الهی به غفلت و فراموشی سپرده نشود.

در ادامه مراسم با اهدای لوح تقدیر از سوی ستاد اقامه نماز استان به صدیف بدری مسئول اقامه نماز شهرداری و نادر جلیلی دبیر اقامه نماز شهرداری اردبیل، از تلاش‌های آنها در ترویج و اشاعه فرهنگ نماز و اقامه نماز قدردانی به عمل آمد.

در این لوح آمده است: ستاد اقامه نماز استان در راستای منویات مقام معظم رهبری به سیزدهمین اجلاس سراسری نماز و آیین‌نامه جامع برنامه‌ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز مرکز با تشکیل هیئت ارزیابی و داوری، به ارزیابی برنامه‌ها و فعالیت‌های سال ۱۳۹۱ دستگاه‌ها و سازمان‌های اجرایی استان در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نورانی و نجات‌بخش نماز پرداخته و براساس نظر هیئت ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز استان عملکرد سال ۱۳۹۱ شهرداری اردبیل از حیث توانایی‌های لازم و دستیابی به نتایج مطلوب در فعالیت‌های استانی و شهرستانی شایسته تقدیر ویژه ارزیابی شده است، لذا بدین وسیله از اعضای محترم شورای اقامه نماز در آن دستگاه به ویژه از جنابعالی تقدیر و تشکر کرده و امیدواریم تلاش‌های به عمل آمده مورد رضایت خداوند متعال قرار گیرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری