جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۲
درستکار: حضورم در شهرداری تهران شایعه است

علی درستکار ، در پاسخ به این پرسش که آیا از مسئولان شهرداری تهران با شما در خصوص پذیرش سمت مدیر روابط‌عمومی شهرداری صحبتی شده است یا خیر اظهار داشت: به هیچ عنوان کسی با بنده صحبت نکرده است. وی تصریح کرد: نمی‌دانم این گونه خبرها چگونه منتشر می‌شود ولی باید به این نکته اشاره کنم که بنده هیچ قصد و رغبتی برای کار اجرایی ندارم.

Print Friendly, PDF & Email

در پی درج اخباری در برخی رسانه ها درباره تغییر مدیرکل روابط عمومی شهرداری تهران و مطرح شدن نام علی درستکار، وی با اشاره به اینکه هیچ یک از مسئولان شهرداری با بنده جهت پذیرش سمت مدیر روابط عمومی شهرداری صحبتی نکرده است گفت: این موارد شایعه است ضمن اینکه بنده قصد و رغبتی برای کار اجرایی ندارم.

علی درستکار در گفتگو با «فارس» در پاسخ به این پرسش که آیا از مسئولان شهرداری تهران با شما در خصوص پذیرش سمت مدیر روابط‌عمومی شهرداری صحبتی شده است یا خیر اظهار داشت: به هیچ عنوان کسی با بنده صحبت نکرده است. وی تصریح کرد: نمی‌دانم این گونه خبرها چگونه منتشر می‌شود ولی باید به این نکته اشاره کنم که بنده هیچ قصد و رغبتی برای کار اجرایی ندارم.

گفتنی است که برخی محافل سیاسی به صورت خاص بانی نشر اخباری کذب درباره تغییرات در شهرداری تهران هستند و هر ازچندگاهی جنین اخباری را در رسانه ها مطرح می کنند. مقوله ای که تاکنون با سکوت و بی اعتنایی مسئولان شهرداری مواجه شده است.

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها : ,
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری