جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۲
شهردار شیراز: پروژه های عمرانی شهر شیراز نمادی از توان نیروهای بومی است
 مهندس علیرضا پاک فطرت، سه شنبه در حاشیه بازدید از روند اجرایی تعدادی از پروژه های عمرانی شهرداری در جمع خبرنگاران افزود: طراحی استاندارد، کیفیت مطلوب و اجرای دقیق، از ...

 مهندس علیرضا پاک فطرت، سه شنبه در حاشیه بازدید از روند اجرایی تعدادی از پروژه های عمرانی شهرداری در جمع خبرنگاران افزود: طراحی استاندارد، کیفیت مطلوب و اجرای دقیق، از خصوصیات پروژه های عمرانی اجرا شده و در حال اجرا در شیراز است که همگی به دست توانای مهندسان این دیار اجرا می شوند.

وی ادامه داد: طی سالهای اخیر پروژه هایی توسط شورای اسلامی شهر مصوب شد و با بهره گیری از توان تخصصی، علمی، فنی و اجرایی شهرداری شیراز اجرایی گردید که تا قبل از آن جرات و جسارت ورود به آنها وجود نداشت.

او اظهار کرد: پیمانکاران و مشاوران هم نباید خود را از مجموعه شهرداری جدا بدانند و باید برای رفع مشکلات جانبی پروژه ها همت کرده و موضوعات را تنها به کارفرما محول نکنند.

شهردار شیراز گفت: اگر بنا است که در شهر شیراز پذیرای گردشگران بین المللی باشیم و فرهنگ اصیل اسلام را به رخ جهان بکشیم باید شهرمان را طوری زیبا بسازیم که به جذب گردشگر کمک شود.

پاک فطرت ضمن تاکید بر ضرورت اجرای به موقع پروژه های عمرانی و فرهنگی افزود: تلاش می کنیم که تا پایان سال محور کوهسار مهدی (عج) از میدان جام جم تا تونل های دوقلوی ایمان را مواقع بحرانی مورد استفاده قرار دهیم.

او ادامه داد: پل کابلی ولیعصر (عج) نیز که با استفاده از جدیدترین دستاوردهای مهندسی جهان طراحی و اجرا شده پس از تکمیل و بهره برداری به نمادی از تخصص مهندسان شیرازی تبدیل خواهد شد.

وی، همکاری مالکان املاک در مسیر این پروژه را مثبت ارزیابی کرد و گفت: این پروژه هم اینک ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که قطعا با تلاش مضاعف می توان آن را سریعتر از زمان پیش بینی شده تکمیل و به شهروندان هدیه کرد./ایرنا

 

 

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
 newsroom@irna.net

 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری