جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۲
آزاد سازی املاک واقع در مسیر طرح های عمرانی منطقه ۹
علی اسكندري در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج در تشريح اقدامات املاك منطقه 9 شهرداری، در راستای آزاد سازی املاک واقع در مسیر اجرای طرح های شهری، گفت: ...
علی اسکندری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج در تشریح اقدامات املاک منطقه ۹ شهرداری، در راستای آزاد سازی املاک واقع در مسیر اجرای طرح های شهری، گفت: به اهتمام مجموعه مدیریت شهری و شهرداری منطقه املاک قرار گرفته در مسیر اجرای طرح های عمرانی شهر تملک و آزادسازی شدند.


وی با اشاره به اجرای پروژه “زیر گذر مهرویلا “عنوان کرد: جهت تسریع در امر اجرای پروژه همچنین کنترل و رفع ترافیک محدوه مهرویلا – میدان مادر و آزاد راه کرج –  تهران، اقداماتی از سوی مجموعه صورت گرفته است که از جمله آن تملک املاک واقع در مسیر طرح بوده است.


اسکندری ادامه داد:  پس از پیگیری های فراوان از طریق مراجع قضایی و اداره ثبت اسناد و املاک  همچنین با حمایت های شهردار و با نظارت و پیگیری های مستمر و مجدانه کمالی نژاد، مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج، طی یکساله گذشته، موفق به تملک، تخلیه و تخریب املاک واقع در مسیر پروژه  های سطح منطقه که این پروژه نیز از جمله آن است شدیم.


تخریب ۱۱ پلاک واقع در مسیر پروژه زیرگذر


مدیر املاک منطقه ۹ شهرداری کرج عنوان کرد: تملک املاک مسیر پروژه زیر گذرمهر ویلا ادامه بزرگراه یادگار امام (ره) آزادراه کرج – قزوین با تملک و تخریب مجموعا ۱۱ پلاک  و با مساحت ۹ هزار متر مربع و تخریب بیش از پنج هزار متر مربع اعیانی خیابان های انوشیروان و بزگمهر شرقی صورت گرفته است.


اسکندری، تملک املاک واقع در طرح تعریض خیابان شهید فیضی را یادآور شد و گفت:  در این راستا دو پلاک واقع در این مسیر تملک شد و سه پلاک دیگر نیز پس از سیر مراحل اداری تملک خواهد شد.


وی گفت: این املاک مساحتی بیش از دو هزار و ۵۰۰  مترمربع عرصه و دو هزار و ۲۰۰ مترمربع  اعیانی را به خود اختصاص داده است.


این مسئول با اشاره به املاک واقع در طرح ها و دیگر پروژه های عمرانی، بیان کرد: از جمله دیگر اقدامات حوزه املاک منطقه ۹ شامل طرح تعریض بلوار نبوت، طرح فضای سبز حاشیه بلوار دانش آموز، طرح احداث پارکینگ و بازگشایی معبر واقع در خیابان پدیدار، تعریض خیابان قیام چهارصد دستگاه ،رمپ تقاطع دانش آموز و اصلاحیه کارخانه قند می باشد.  


اسکندری عنوان کرد: اقدامات فوق با تلاش و همکاری واحدهای حقوقی، اجرائیات، خدمات شهری، عمران، سیستم های نظارتی حراست و بازرسی، روابط عمومی و دیگر همکاران انجام شده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری