جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۲
معابر تنظیف و جوی ها لایروبی شد
سیدرضا مساعد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، به وظایف ذاتی شهرداری نسبت به اجرای خدمات بی منت و مطلوب به شهروندان اشاره کرد و جمع آوری ...

سیدرضا مساعد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، به وظایف ذاتی شهرداری نسبت به اجرای خدمات بی منت و مطلوب به شهروندان اشاره کرد و جمع آوری زباله و نخاله ها از سطح شهر، پاکسازی انهار آب و گذرگاه ها را از جمله این وظایف دانست.


مساعد با بیان اینکه بلوارها و فضای سبز شهر نیز از نقاطی هستند که به شدت نیازمند پاکسازی می باشند، خاطرنشان کرد: خیابان ها نیز در ایام و مناسبت های مختلف توسط اکیپ های شهرداری مورد عملیات شستشو قرار می گیرند.


وی مدیریت هدفمند جمع‌آوری، دفع، دفن و بازیافت زباله و نیز بهداشت محیطی را از اصلی‌ترین مسئولیت های شهرداری ذکر و تصریح کرد: تولید میانگین روزانه ۳٫۵ تن زباله در سطح منطقه لزوم مدیریت، جمع آوری، دفن و حتی بازیافت به موقع این حجم از مواد زاید شهری را به شدت بیان می کند که این امر یکی از اصلی ترین چالش ها و دغدغه هر روزه شهرداری به ویژه معاونت خدمات شهری  منطقه به شمار می آید.این مقام مسئول به اقدامات صورت گرفته طی روزهای اخیر اشاره کرد و گفت: اجرای عملیات لکه گیری معابر، روکش آسفالت، اجرای عملیات پیاده روسازی در سطح نواحی منطقه و انجام طرح جهادی پاکسازی انهار و معابر از جمله اقدامات صورت گرفته توسط شهرداری است.


وی در خاتمه با تأکید بر عزم جدی مدیران و پرسنل حوزه خدمات ‌شهری و اجرایی بر ارایه خدمات بهینه، مناسب و به موقع، از شهروندان خواست همچون گذشته یاری رسان مجموعه در ارایه خدمات مطلوب و برتر باشند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری