جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۲
ناوگان ۲۷۰۰ دستگاهی تاکسیرانی از بدو تاسیس به ۱۱۴۶۷ تاکسی در دوره کنونی رسید
پرویز اسکندری در ارائه مختصری از تاریخچه سازمان تاکسیرانی کرج با بیان این مطلب به پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: افزایش ناوگان تاکسیرانی حاکی از پذیرفته شدن فعالیت ناوگان ...
پرویز اسکندری در ارائه مختصری از تاریخچه سازمان تاکسیرانی کرج با بیان این مطلب به پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: افزایش ناوگان تاکسیرانی حاکی از پذیرفته شدن فعالیت ناوگان در سطح شهر است.


وی افزود:  سازمان تاکسیرانی کلانشهر کرج به عنوان یکی از سازمان های تابعه شهرداری در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد.


این مسئول ادامه داد: طبق چارچوب و روال اداری این سازمان دارای اساسنامه و آیین نامه اجرایی می باشد که این اساسنامه مشتمل بر پنج فصل، ۳۷ ماده، ۲۹ تبصره و ۱۱۳ بند که در ۲۵ صفحه مستند به ماده  ۸۴ قانون شهرداریها و بند ۱۵ ماده ۷۱ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شورای اسلامی کشور و انتخابات شهرداران مصوب خرداد ۷۵ می باشد.


اسکندری اظهارداشت: از زمان شروع به کار سازمان تاکسیرانی کرج در سال ۷۶ این سازمان با همکاری شش پرسنل اداری و به همین تعداد پرسنل گشت انتظامی و بازرسی مشغول به فعالیت بوده، ضمن آنکه، در آن زمان تعداد خودروهای ناوگان حدود دو هزار و ۷۰۰ دستگاه بوده است.


فعالیت تاکسیهای کرج در ۱۳۰ خط


مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی کرج، اظهارداشت: در ابتدا این تعداد تاکسی در حدود ۴۰ خط فعالیت می کردند که هم اکنون بالغ بر ۱۳۰ خط تاکسی در سطح شهر کرج و شهرکهای اقماری مشغول به فعالیت است.


اسکندری همچنین خاطرنشان کرد: در حال حاضر مجموع پرسنل شاغل در سازمان ۵۷ نفر می باشد که تعداد ۴۰ نفر دارای قرارداد کارگری دائم، شش نفر قراردادی کارگری موقت( یکساله) و ۱۱ نفر نیز در قالب شرکت پیمانکار تامین شده اند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری