جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۲
معضلات ترافیکی منطقه ۱۰ کرج بررسی شد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در نشستی با حضور مریم قهرمانی رئیس کمیسیون حمل و نقل و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج، دکترفیروزبخت مدير طرحهاي راهبردي و ...


به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در نشستی با حضور مریم قهرمانی رئیس کمیسیون حمل و نقل و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج، دکترفیروزبخت مدیر طرحهای راهبردی و کاربردی شهرداری کرج، مهرداد فیروزبخت معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج، مدیر و معاونین خدمات شهری و اداری مالی، رئیس اداره عمران و مسئولین واحدهای طرح تفضیلی و ترافیک منطقه ۱۰ مشکلات این منطقه بررسی کارشناسی شد.


رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر و هیئت همراه ضمن بازدید از معابر و گلوگاه های اصلی ترافیکی منطقه ازجمله پل شهید کلانتری، پل بصیرت ،بلوار خلیج فارس و… در کارگروهی به همین منظور که در سالن جلسات دفتر شهردار برگزار شد، شرکت کردند.

 
 

در ابتدای نشست مدیر منطقه ۱۰ کرج به تشریح عملکرد اجرایی منطقه در بخشهای مختلف از جمله فضای سبز ،خدمات شهری ،فعالیتهای عمرانی ،شهرسازی و دیگر واحدهای خدمت رسان در این منطقه پرداخت.


منوچهر غفاری گفت: رشد ۴۰ درصدی پروانه های صادره در شش ماهه اول سال ۹۲ در منطقه ۱۰، ثبت رکورد مصرف ۷۰ هزار تن آسفالت جهت روکش و لکه گیری در سطح معابر اصلی و فرعی منطقه ،احداث پارک چهار هزار مترمربعی تلاش ،روکش آسفالت لاین شمال و جنوب بلوار نماز،لاین غربی بلوار شهید تهرانی مقدم،لاین شرقی و غربی بلوار شهید کچویی ،خیابانهای شهید احترامی و بوستان شرقی از مهمترین فعالیتهایی می باشند که این منطقه از ابتدای سال ۹۲ اقدام به اجرای آنها کرده است.


مدیر منطقه ۱۰ شهرداری کرج سهولت در تردد خودروها، استاندارد سازی معابر براساس اصول شهرسازی و بهبود ترافیک منطقه را از مهمترین اهداف این منطقه در پروژه های اجرا شده و یا درحال اجرا در سطح معابر اصلی و فرعی منطقه دانست.

 

 


در ادامه نشست رئیس کمیسیون حمل و نقل،ترافیک  و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج ضمن تقدیر و تشکر از مدیر و پرسنل منطقه جهت اقدامات صورت گرفته ، گفت: رفع معضلات و مشکلات شهری ازجمله مسئله ترافیک یکی از دغدغه های اصلی مسئولین عالی رتبه کشوری می باشد و کلانشهر کرج نیز از این قاعده مستثنی نیست .


قهرمانی  افزود: امیدوارم با وجود مدیران مجرب و توانمند و متخصص در شهر کرج بتوانیم موثرترین و راهبردی ترین چاره اندیشی را در خصوص حل ترافیک شهری این کلانشهر بکار ببریم و این امر بدون همکاری دوسویه شهروندان با خدمتگزاران خود محقق نخواهد شد.


این عضو شورای شهر کرج ترافیک را معضلی دانست که در صورت آسیب شناسی دقیق قابل رفع است و این امر را در منطقه فردیس به واسطه جمعیت و همجواری با پایتخت بسیار مهم ارزیابی کرد.


در پایان هریک از حاضرین به بیان و تشریح حوزه کاری خود در این منطقه پرداختند.
Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری