جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۲
شهردار قصرشیرین: توزیع عادلانه خدمات در محلات مهمترین اولویت شهرداری است

شهردار قصرشیرین توزیع عادلانه خدمات به شهروندان در محلات مختلف شهر و استفاده بهینه آنان از امکانات خدماتی و رفاهی را از مهمترین اولویت کاری خود در شهرداری اعلام کرد.

Print Friendly, PDF & Email

 

ˈفریبرز نجفی مهرˈ که روز دوشنبه هفته گذشته با حکم استاندار کرمانشاه مسوولیت شهرداری قصرشیرین را برای دومین بار بر عهده گرفت به همراه رییس شورای اسلامی شهر در دفتر ایرنا قصرشیرین حضور یافته و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شدند.

وی از دیگر اولویت های کاریش در قالب برنامه کوتاه مدت را سامان دهی و احیای فضای سبز، بهسازی چمن بلوارها و بوستان های موجود و ترمیم جداول شکسته معابر اعلام کرد و افزود: تنظیف شهر، رفت و روب و کانال های سطحی و جوی های آب از جمله برنامه هایش در حوزه مدیریت شهری تا پایان امسال است.

نجفی مهر که پیش از این شهردار هرسین بوده است و اعضای شورای شهر قصرشیرین به خواست و احترام مردم و با رای اکثریت او را برای سپردن سکان مدیریت شهری برگزیدند، می گوید: از فعالیت های برنامه میان مدت شهرداری، توسعه پارک ها و ایجاد پارک های جدید در محلات و تجهیز آنها به وسایل بازی کودکان، سیستم روشنایی، ست های ورزشی و توجه به المان های شهری است.

وی اظهار کرد: راه اندازی شهربازی با تجهیزات مدرن با همکاری بخش خصوصی، ایجاد غرفه های یک شکل و زیبا برای انتقال غرفه داران از کاروان سرای شاه عباسی به محل جدید با همکاری اعضای شورای اسلامی شهر، میراث فرهنگی و غرفه داران از دیگر برنامه های در دست اقدام شهرداری تا پایان امسال خواهد بود.

شهردار قصرشیرین در خصوص وضعیت مالی شهرداری و چگونگی اجرای این طرح ها گفت: البته بخشی از این اقدامات به اعتبار زیادی نیاز ندارد و بخشی نیز نیازمند اعتبارات مناسب است که باید راه های کسب درآمد را در این شهرستان دنبال کنیم.

وی با بیان اینکه روزانه تعداد زیادی کامیون و تریلر حامل کالا و تانکرهای سوخت ترانزیت در راه های برون و درون شهری قصرشیرین عبور می کنند، افزود: استقرار آنها در پارکینگ شهرداری در بازارچه مرزی پرویزخان موجب درآمدزایی مطلوبی برای شهرداری است.

وی تاکید کرد: البته راه های دیگری برای کسب درآمد داریم که از جمله می توان به عوارض ساخت و سازها، ایجاد مراکز تجاری و فرهنگی و استفاده بهینه از سرمایه های موجود از جمله راه اندازی کارخانه تولید شن و ماسه و آسفالت اشاره کرد.

نجفی مهر یادآور شد: رونق وضعیت معیشت مردم در واقع باعث رونق شهر و مجموعه مدیریت شهری می شود و در این صورت است که شهر به لحاظ امکانات فرهنگی و زیرساخت ها نیز توسعه می یابد بنابراین هر چه وضعیت مالی مردم بیشتر باشد شهرداری نیز وضعیت بهتری خواهد داشت.

وی در خصوص برنامه هایش برای ترمیم آسفالت معابر و خیابان ها با توجه به کمبود اعتبار گفت: در این شرایط ناچاریم تنها به مرمت و لکه گیری بپردازیم ضمن اینکه موافقت نامه ای بسته شده که از محل درآمدهای جاری و کارخانه آسفالت به ترمیم حفاری های و دست اندازهای معابر شهر اقدام کنیم.

شهردار قصرشیرین خاطرنشان کرد: دستگاه های خدماتی که اقدام به حفاری در سطح شهر می کنند نیز براساس قانون باید با استفاده از اعتبارات خود شهرداری را در اجرای طرح مرمت معابر کمک کنند تا بهسازی نوارهای حفاری در کمترین زمان ممکن انجام شود.

وی با بیان اینکه شهروندان قصرشیرین مردمی قدرشناس و کم توقع هستند و اگر کار و خدمت صادقانه ای از سوی مسوولان ببینند، قدردان او هستند، افزود: این ویژگی مردم باعث شد به خدمت دوباره در این شهر تمایل پیدا کنم.

نجفی مهر با تقدیر از مجموعه شورای شهر و کسانیکه از او برای حضور در شهرداری قصرشیرین حمایت کردند، گفت: با همکاری و همراهی اعضای شورای اسلامی شهر و شهروندان تمام تلاش خود را برای تحول در این شهر بکار خواهم گرفت تا شاهد توسعه، آبادانی و عمران شهری باشیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری