جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۲
شهردار سنندج : فعالیت‌های شهرداری در حوزه فرهنگی نمود پیدا می‌کند

امیدواریم با حمایت اعضاء شورای شهر و تمامی مدیران وکارکنان شهرداری از مجموعه فرهنگی بتوانیم مرکزی در خور و شان شهر سنندج بعنوان مرکز استان فرهنگی کردستان داشته باشیم.

Print Friendly, PDF & Email

شهردار سنندج با بیان اینکه تمام فعالیت‌ها وعملکرد شهرداری در حوزه فرهنگی نمود پیدا می‌کند، گفت: باید با تمام توان در جهت توسعه فرهنگی و اجرایی نمودن برنامه‌های دراز مدت تلاش نماییم.
به گزارش خبرنار ایلنا در سنندج، کامیاب شادمان امروز دوشنبه در مراسم معرفی مدیر فرهنگی و اجتماعی شهردار سنندج اظهار داشت: اقدامات و پیگیر یهای لازم برای تبدیل مدیریت فرهنگی و اجتماعی به معاونت صورت گرفته وبا شکل گرفتن معاونت فرهنگی و اجتماعی می‌توان اقدامات اساسی در خصوص اجرای برنامه‌های فرهنگی در سطح شهر صورت داد. 
وی همچنین از تشکیل سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری خبر داد و افزود: تشکیل این سازمان در جهت پیشبرد برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی بسیار ضروری‌ست.
شادمان تصریح کرد: امیدواریم با حمایت اعضاء شورای شهر و تمامی مدیران و کارکنان شهرداری از مجموعه فرهنگی بتوانیم مرکزی در خور وشان شهر سنندج به عنوان مرکز استان فرهنگی کردستان داشته باشیم.
شهردار سنندج در پایان این مراسم از زحمات قادرمرزی به دلیل پی گیری‌های لازم در خصوص ساختمان مدیریت فرهنگی و اجتماعی شهرداری، اجرای برنامه‌های فرهنگی و همچنین مدیریت و ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی و تابستانی تشکر وعبداالسلام سپهر مدیر عامل سازمان زیبا سازی شهرداری را با حفظ سمت به عنوان مدیر فرهنگی و اجتماعی شهرداری سنندج منصوب شد.
عبدالسلام سپهر دارای مدرک کار‌شناسی طراحی صنعتی و از سوابق اجرایی وی می‌توان به شهردار شهر زرینه، قائم مقام سازمان همیاری، مدیر شهرداری منطقه یک و مدیر عامل سازمان زیبا سازی اشاره کرد./ایلنا

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری