جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۲
توسعه سرمایه‌گذاری در انزلی اولویت شهرداری است

شهردار بندر انزلی گفت: توسعه سرمایه‌گذاری در بندرانزلی از اولویت ما در شهرداری است.

Print Friendly, PDF & Email

رضا پورشعبان شامگاه یکشنبه در دیدار با خانواده‌های معظم شهدا سید کریم اتقیاء و حسن طلوعی اظهار داشت: این دیدار جزو وظایف بنده در آغاز فعالیت تصدی شهرداری است. خبرگزاری فارس: توسعه سرمایه‌گذاری در انزلی اولویت شهرداری است

وی با ارائه گزارشی از برنامه‌ها و اقدام‌های مورد نظر شهرداری به خانواده معظم شهدا، تصریح کرد: تلاش می‌شود تا با ایجاد فضای تفریحی و گردشگری شادی و نشاط را در جامعه گسترش داده و برای تحقق این اهداف توسعه سرمایه‌گذاری را در اولویت کارها قرار داده‌ایم.

شهردار انزلی از اجرای طرح عقب‌نشینی دیوار نیروی دریایی و تعریض خیابان تکاوران به‌زودی خبر داد.

پدر شهید اتقیاء نیز در نشست مذکور با بیان اینکه شهدا برحق به این مقام رسیدند و از ما انتظار دارند، گفت: با توجه به طولی بودن شهر انزلی و وجود دریا و تالاب در دو طرف شهر باید توجه داشته باشیم که برای توسعه شهر و نجات تالاب انزلی تلاش جدی شود.

وی از شهردار بندرانزلی خواست تا در انجام امور نسبت به ترویج اسلام و رونق بخشیدن به فعالیت‌های معنوی و ارزشی  توجه ویژه کند.

به گزارش فارس، شهردار انزلی در دیدار با خانواده شهید حسن طلوعی نیز از تلاش و پیگیری‌های پدر بزرگوار این شهید در برطرف شدن مشکلات محله‌های شهر به‌ویژه در بخش عمرانی قدردانی کرد.

وی برای این پدر شهید در بستر بیماری آرزوی سلامتی کرد./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری