جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۲
مدیران فرهنگی استان به «پایگاه خبری» آمدند / همگرایی برای توسعه زیرساخت های فرهنگی؛ نقشه راه استان البرز
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مدیران کل سازمان تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با همراهی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرج ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مدیران کل سازمان تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با همراهی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرج در حاشیه دیدار با علی ترکاشوند، شهردار کلانشهر کرج دقایقی مهمان پایگاه خبری مدیریت شهری کرج شدند و از نزدیک با مجموعه عملکردها و فعالیت این رسانه خبری آشنا شدند.


سید موسی حسینی کاشانی، مدیر کل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز نیز خواستار دقت اصحاب رسانه در حوزه خبر و اطلاع رسانی شد و گفت: رسانه‌ها به عنوان چشم و گوش یک جامعه آزاد، پویا و توانمند باید مراقب عملکرد و رفتارهای تمام بخش‌های جامعه باشند. آنها باید صداقت و درستی در انعکاس اخبار را سرلوحه وظایف خویش قرار دهند.


وی، خود را فردی آشنا به حوزه خبر و اطلاع رسانی معرفی کرد و بیان داشت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از طریق تعامل فرهنگی با مجموعه شورا و شهرداری کرج می تواند منشاء اثر خیر برای فرهنگ دوستان و هنرمندان باشد.


مدیر کل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، سختی ها، پیچیدگی ها و ظرافت های فعالیت در رسانه های مجازی را یادآور شد و در عین تاکید بر راه اندازی رسانه مکتوب برای خانواده شهرداری کرج خاطر نشان کرد: ایجاد فضایی برای ارتباط مستقیم شهروندان با شهردار کرج در پایگاه خبری مدیریت شهری کرج گرچه در ابتدا می تواند حساسیت هایی داشته باشد، اما گامی رو به جلو در راستای تکریم ارباب رجوع است.


وی گفت: راه اندازی روزنامه با محوریت شهرداری کرج در حل مشکلات شهر تاثیر بسزایی دارد اما باید دقت کنیم که به سمت تک صدایی حرکت نکنیم و فعالیت های خبری در قالب حرفه ای، مردم محور و عملیاتی پیگیری شود.


این مسئول، بر همکاری مدیریت شهری کرج در توسعه فضاهای فرهنگی بویژه سینماها و فرهنگسراها تاکید کرد و گفت: شهرداری کرج با ارایه خدمات فرهنگی به مسئولان می تواند در مسیر ایجاد اتحاد و همدلی و همگرایی حرکت کند و از ظرفیتها و امکاناتی که در اختیار دارد، به عنوان یکی از رئوس هرم مدیریتی استان، در راستای هم افزایی مثبت میان مدیران استفاده کند.


وی گفت: زیر ساخت های فرهنگی استان باید اصلاح شود و دولت و بخش خصوصی دست در دست یکدیگر و از طریق تعامل فرهنگی می توانند اقدامات خوبی انجام دهند. در صورت وجود اختلاف نظرها شهروندان متضرر می شوند و دود اختلافات به چشم مردم می رود. مهم نیست نام چه کسی روی تابلوی بهره برداری قرار می گیرد، بلکه مهم استفاده بهینه شهروندان از امکانات مطلوب فرهنگی است.


این مسئول با اشاره به فقدان خبرگزاری کودک و نوجوان پیشنهاد کرد فعالان خبری استان با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد استان و شهرداری کرج برای پر کردن این خلاء آستین همت بالا بزنند.


وی گفت:  برای فقرزدایی در حوزه های فرهنگ و هنر به استان البرز آمده ام و انشاءا… با همکاری دلسوزان فرهنگی استان شاهد تحقق این مهم خواهیم بود.

در بخش هایی از این بازدید، مشاور رسانه ای شهردار کرج درباره نحوه عملکرد پایگاه خبری مدیریت شهری کرج و بخش های مختلف توضیحاتی ارایه داد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری