جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۲
کتاب رفت و روب و تنظیف شهری برای پاکبانان شهری کرج
مصطفي رعيتي در گفتگو با پايگاه خبري مديريت شهري کرج اظهار داشت: این کتاب به صورت آموزشی برای پاکبانان شهری کرج آماده می شود. این مسئول افزود: در راستاي اين اقدام، ...
مصطفی رعیتی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج اظهار داشت: این کتاب به صورت آموزشی برای پاکبانان شهری کرج آماده می شود.


این مسئول افزود: در راستای این اقدام، این مهم که یک پاکبان در یک مقطع زمانی مشخص چه میزان و متراژی را نظافت می کند به صورت کارشناسی بررسی شد.


وی با اشاره بر لزوم بازنگری در تنظیف معابر شهر، عنوان کرد: در این زمینه باید از روشهای علمی استفاده شود تا بتوان کمترین هزینه و نیرو را صرف کرد.


 رعیتی ادامه داد: نتیجه این کار پژوهشی پس از اتمام تحویل معاونت خدمات شهری شهرداری شد که با همکاری معاونت خدمات شهری قرار است که کتاب مربوطه تهیه و تدوین و چاپ شود.


مدیر پژوهش معاونت توسعه و برنامه ریزی شهرداری کرج یادآور شد: به منظور آموزش پاکبانان باید دوره‌های آموزشی تخصصی ویژه برگزار شود تا بتوان روشهای جدید و علمی را به آنها ارائه کرد.


این مسئول اظهار داشت: این کتاب به صورت مصور است و افرادی که سواد خواندن و نوشتن ندارند، نیز می‌توانند با مشاهده عکسها و تصاویر مربوطه نکات آموزشی را فرا گیرند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری