جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۲
مشاغل مزاحم جمع آوری شدند
سید ذبیح الله رئیسی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، هدف از اجرای این طرح را برخورد با متخلفان و مشاغل مزاحم که باعث اشغال پیاده روها و ...
سید ذبیح الله رئیسی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، هدف از اجرای این طرح را برخورد با متخلفان و مشاغل مزاحم که باعث اشغال پیاده روها و بر هم زدن نظم عمومی می شوند، عنوان کرد.


این مسئول اجرای طرح ضربتی پلمپ و برخورد نیروهای سد معبر محمد شهر را با همکاری پلیس راهور ذکر و عنوان کرد: وجود صنوف مزاحم در جاده محمد شهر موجب بر هم زدن نظم عمومی شده است.


وی با اشاره به اینکه مشاغل مزاحم شهری بدون پروانه صنفی و به صورت غیر مجاز فعالیت می کنند، بیان کرد: این مشاغل با ایجاد سد معبر موجبات نارضایتی شهروندان را فراهم می آورند.


مدیر روابط عمومی منطقه ۹ شهرداری کرج با بیان اینکه وجود مشاغل مزاحم حتی خطرات جانی هم برای شهروندان در بر دارد، جمع آوری این گونه مشاغل را به منظور تسهیل در رفاه حال شهروندان امری ضروری اعلام کرد.


رئیسی در ادامه سخنان خود به دستورالعمل ماده ۱۲ مصوبه شماره ۳/۵۹۰/۷۵۸۲ شورای اسلامی شهر کرج در خصوص افزایش عوارض کسب صنوفی که موجب اشغال پیاده روها می شوند اشاره کرد و افزود: جمع آوری مشاغل مزاحم در این راستا انجام می شود.


این مسئول با مهم ارزیابی کردن موضوع مذکور اظهار داشت: در خصوص جمع آوری مشاغل مزاحم جلسه ای برگزار و مقرر شد واحد سد معبر منطقه نسبت به شناسایی واحدهای صنفی که موجب اشغال پیاده رو و اخلال در عبور و مرور می شوند، اقدام کند.


وی همچنین ضمن تاکید بر شناسایی مشاغل مزاحم شهری، تهیه اخطار و ابلاغ آن به متصدی مربوط را مهم ارزیابی کرد و گفت: در صورت عدم توجه به ابلاغیه نسبت به صدور اخطاریه اول اقدام و این اخطار به متصدی تحویل داده می شود.


مدیر روابط عمومی منطقه ۹ شهرداری کرج با اشاره به مطلب فوق عنوان کرد: رونوشت اخطار متصدی در اختیار دایره اصناف قرار می گیرد.


رئیسی همچنین با بیان اینکه در صورت عدم توجه متصدی به اخطار اول، اخطار دوم نیز صادر می شود، اظهار داشت: در صورت توجه نکردن به اخطار دوم نیز واحد اصناف منطقه در مراجعه مالک نسبت به وصول دو یا سه برابر عوارض تعیین شده اقدام می کند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری