جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۲
چهار هزار اصله درختچه زینتی در معابر منطقه ۹ کاشته شد
مجید کمالی نژاد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر اظهار داشت: از سوی این حوزه، پروژه احداث فضای سبز 30 هزار مترمربعی در حاشیه ...
مجید کمالی نژاد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر اظهار داشت: از سوی این حوزه، پروژه احداث فضای سبز ۳۰ هزار مترمربعی در حاشیه جنوبی اتوبان روبروی ترمینال شهید کلانتری اجرا شد.


وی از انجام دو هزار و ۲۰۰ مترمربع خاکبرداری و خاکریزی در حاشیه بلوار یادگار امام خبر داد و افزود: نوار سبز حاشیه ای در این بلوار ایجاد شده است.


این مسئول از آغاز به کار پروژه ۹۰۰ مترمربع ایجاد فضای سبز در کوی کارمندان جنوبی، تقاطع خیابانهای رسالت و نوپرست حقیقی خبر داد و عنوان کرد: جمع آوری خاک مازاد معابر و هرس شاخه های درختان نیز هم اکنون در حال انجام است.


کمالی نژاد  ادامه داد: از سوی این حوزه چهار هزار اصله درختچه های زینتی شاخص نظیر طاووسی، ارغوان، یاس زرد، به ژاپنی و… در حاشیه معابری همچون علامه جعفری و نبوت جمهوری کاشته شده است.


مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج یادآور شد: تا پایان سال جاری طبق برنامه ریزی قرار است که دو هزار و ۵۰۰ اصله درخت در معابر و بلوارهای این منطقه احداث شود که هم اکنون چاله های مربوطه در حال حفر است

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری