جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۲
شهرداری منطقه ۴ به درخواست شهروندان پاسخ داد/حفر چاه جذبی در بلوار ارم
رئیس اداره فنی و عمرانی منطقه 4 شهرداری کرج در این خصوص به پایگاه خبری مدیریت شهری کرج گفت: بنا به تقاضای شهروندان مبنی بر رفع مشکل آسفالت برخی معابر ...
رئیس اداره فنی و عمرانی منطقه ۴ شهرداری کرج در این خصوص به پایگاه خبری مدیریت شهری کرج گفت: بنا به تقاضای شهروندان مبنی بر رفع مشکل آسفالت برخی معابر و خیابان ها، عملیات لکه گیری آسفالت به صورت پراکنده در مناطق مهرشهر اجرایی شد.


ناصر علیشیری عنوان کرد: از جمله مسائل مطرح شده از سوی شهروندان در سامانه ۱۳۷ رفع مشکلات مربوط به نوار حفاری آبفا واقع در حسین آباد مهرشهر خیابان یاسمن، خیابان سوم شمالی، بود.


وی با بیان اینکه، این حفاری به صورت غیر مجاز از سوی سازمان آب صورت گرفته بود، گفت: رفع مشکلات ناشی از این حفاری در اجرای لکه گیری آسفالت انجام خواهد شد.


این مسئول، از دیگر درخواست های مطرح شده در سامانه ۱۳۷ را مرتبط با فاز ۴ مهرشهر خیابان شهید بابایی خواند و افزود:  شهروندان ساکن در این منطقه خواستار تکمیل پروژه جدول گذاری شدند.


علیشیری، تکمیل پروژه آسفالت مهرشهر فاز ۲ خیابان ۲۲۳ را یادآور شد و بیان کرد: از دیگر اقدامات صورت گرفته از سوی اداره فنی و عمرانی منطقه ۴ شهرداری کرج انجام روکش آسفالت به صورت سرتاسری در آدرس مذکور بوده است.


وی ادامه داد: عملیات لکه گیری آسفالت به صورت پراکنده در مهرشهر، بلوار شهرداری، خیابان ۱۰۱ فرعی ۳ نیز در برنامه روکش آسفالت قرار دارد.


علیشیری اظهارداشت: جمع آوری و حمل و نقل خاک و نخاله بجا مانده از جدول گذاری فاز ۴ واقع در چهارراه پاسگاه تا خیابان شهید بابایی و خیابان ۴۰۸ شرقی نیز از سوی این اداره و به درخواست شهروندان انجام شد.


حفر چاه جذبی در بلوار ارم


رئیس اداره فنی و عمرانی منطقه ۴ شهرداری کرج از حفر چاه جذبی در بلوار ارم مهرشهر خبرداد و گفت: این اقدام با هدف رفع آبگرفتگی صورت گرفت.


علیشیری افزود: با توجه به آبگرفتگی مهرشهر، بلوار ارم خیابان دوم، کوچه بهار آزادی، اداره عمران منطقه اقدام به حفر چاه جذبی کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری