جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۲
کارگاه آموزشی پیشگیری از ایدز برگزار شد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اول دسامبر (برابر ۱۰ آذر)، روز جهاني ايدز است اين روز که هم اکنون 25 سال است وارد تقويم کشورها شده است ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اول دسامبر (برابر ۱۰ آذر)، روز جهانی ایدز است این روز که هم اکنون ۲۵ سال است وارد تقویم کشورها شده است فرصتی برای یادآوری هرساله است که همه گوش به زنگ باشند و از این بیماری که آرام آرام جان می ستاند، غافل نشوند.


بدون شک یکی از موضوعاتی که باید بیش از پیش در مقوله ایدز به آن توجه داشت افزایش آگاهی و آموزش است که اگر با برنامه از سوی مسئولان و متولیان انجام شود میزان ابتلا به این بیماری کاهش می باید.


در این راستا سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج با احساس مسئولیت اقدام به برگزاری کارگاهی با عنوان پیشگیری از ایدز ویژه نوجوانان به عنوان اصلی ترین و حساس ترین قشر در معرض این آسیب کرد.


این کارگاه آموزشی که در راستای آگاهی خانواده ها از این بیماری و روش های برخورد با نوجوانان در این زمینه برگزار شد با استقبال مطلوبی از سوی شهروندان مواجه شد.


دکتر مهرورزی یکی از اساتید برجسته دانشگاه نیز مسئولیت آموزش این کارگاه را برعهده داشت.


دراین کارگاه آموزشی دو ساعته که به صورت رایگان برگزار شد ضمن ایراد سخن از سوی این استاد مجرب بروشورهایی حاوی راههای انتقال و پیشگیری از این بیماری در بین شهروندان توزیع شد.


این کارگاه به همت سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج و کانون رشد خلاق در محل خانه باغ، باغ فاتح برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری