جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۲
اجرای رینگ چهارم از اولویت‌های نخست شهرداری اصفهان باشد

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اجرایی شدن پروژه رینگ چهارم یا رینگ حفاظتی اصفهان به عنوان یکی از پروژه‌های شاخص اصفهان باید به عنوان یکی از اولویت‌های نخستین شهرداری باشد.

Print Friendly, PDF & Email

نورالله صلواتی ظهر امروز در جلسه شورای اسلامی شهر با اشاره به ضرورت توسعه حمل و نقل عمومی در سطح شهر اظهار داشت: راه‌اندازی هر چه سریع‌تر پروژه مترو باید در دستور کار شورای شهر قرار بگیرد. خبرگزاری فارس: اجرای رینگ چهارم از اولویت‌های نخست شهرداری اصفهان باشد

وی با بیان اینکه شهرداری باید در بودجه سال آتی اعتبارات مورد نیاز را به این پروژه اختصاص بدهد، ادامه داد: همچنین محرومیت‌زدایی از مناطق محروم و اختصاص بودجه‌های مورد نیاز به این مناطق باید در دستور کار شهرداری قرار بگیرد.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه ایجاد تحول در محلات محروم باید در اولویت برنامه‌های مدیریت شهری قرار بگیرد، تصریح کرد: اجرایی شدن پروژه رینگ چهارم یا رینگ حفاظتی اصفهان به عنوان یکی از پروژه‌های شاخص اصفهان باید به عنوان یکی از اولویت‌های نخستین شهرداری باشد.

صلواتی با اشاره به ضرورت توجه شهرداری به این پروژه مهم اضافه کرد: در حال حاضر نمی‌توانیم برای اجرای این پروژه به اعتبارات دولتی امیدوار باشیم و شهرداری و شورای شهر باید با استفاده از بودجه‌های شهری به اجرای این پروژه بپردازند.

وی با بیان اینکه پروژه‌های شهرداری باید براساس نیازمندی‌های شهر انجام شود، اذعان داشت: شهرداری و شورای شهر باید با استفاده از تدابیر قانونی در راستای رفع مشکلات شهر به صورت اساسی اقدام کنند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری