جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۲
بدهی ۵ میلیارد ریالی شهرداری عنبرآباد به کارکنان

شهردار عنبرآباد گفت: این شهرداری حدود ۵ میلیارد ریال بدهی به کارکنان خود دارد.

Print Friendly, PDF & Email

نعمت‌الله حسین‌زاده پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حدود سه ماه حقوق کارمندان و شش ماه بیمه کارکنان شهرداری عنبرآباد پرداخت نشده است که جمعا حدود ۵ میلیارد ریال معوقه کارکنان این شهرداری است. خبرگزاری فارس: بدهی 5 میلیارد ریالی شهرداری عنبرآباد به کارکنان

وی افزود تلاش می‌کنیم با وحدت و همدلی مردم و اداره‌های شهرستان، شهرداری عنبرآباد را از این حالت خارج کنیم و باید در این مسیر مردم نهایت همکاری را با شهرداری داشته باشند.

شهردار عنبرآباد بیان داشت: پیگیر کارخانه آسفالت هستیم تا بحث اپراتور و سنگ‌شکن را حل و کارخانه راه‌اندازی شود.

وی در بحث تاکسیرانی عنبرآباد گفت: حدود ۴۰ دستگاه تاکسی در عنبرآباد فعالیت می‌کنند که تمام آنها در شهرستان کار نمی‌کنند و باید هرچه سریع‌تر ساماندهی شوند و در مسیرهای مشخص کار کنند.

حسین‌زاده مشکل اصلی شهرداری عنبرآباد را علاوه بر بدهی، نداشتن نیروی کافی دانست و بیان داشت: شهرداری عنبرآباد نیروی کارشناس کم دارد که باید هرچه سریع‌تر این مشکل برطرف شود.

وی در بحث ساماندهی زباله‌های شهرستان گفت: یک کارخانه بازیافت زباله در سطح شهرستان توسط بحث خصوصی احداث شود و شهرداری در این زمینه نهایت همکاری را می‌کند.

وی از خبرنگاران خواست، بازوی توانمندی برای شهرداری باشند و در ارتباط با اینکه مردم باید نهایت همکاری را با شهرداری داشته باشند، فرهنگ‌سازی کنند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری