جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۲
سهم ۱۷۰۰ میلیارد تومانی شهرداری تهران از مالیات بر ارزش افزوده امسال

معاون مالی و اداری شهرداری تهران از سهم ۱۷۰۰ میلیارد تومانی شهرداری تهران از مالیات بر ارزش افزوده امسال و تحقق درآمد ۷۰۰ میلیارد تومانی این درآمد تاکنون خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

حسین محمد پورزرندی در خصوص واریز بخشی از مالیات بر ارزش افزوده برای شهرداری اظهار داشت: طبق قانون یک صندوق جدا از خزانه که مربوط به سازمان مالیاتی است این کار را بر عهده دارد و بعد از جذب مالیات با هماهنگی خزانه درصد و سهم شهرداریها اختصاص می‌یابد. خبرگزاری فارس: سهم ۱۷۰۰ میلیارد تومانی شهرداری تهران از مالیات بر ارزش افزوده امسال

معاون مالی و اداری شهرداری تهران با بیان اینکه در بودجه شهرداری تهران نزدیک به ۱۷۰۰میلیارد تومان از محل مالیات بر ارزش افزوده پیش بینی شده است،گفت: با توجه به اینکه در متمم بودجه نیز این موضوع پیشنهاد شده، امیدواریم این سهم به ۲ هزار میلیارد تومان برسد.

پورزرندی در خصوص اینکه در ۷ ماه اول سال تاکنون چه میزان از این درآمد محقق شده است بیان داشت: در حال حاضر ۷۰۰ میلیارد تومان آن محقق شده است و البته این درآمد پایدار و قابل اتکا است.

وی افزود: در حال حاضر ۲۰ کد درآمدی در شهرداری وجود داشت که حذف شد و به جای آن بخشی از مالیات بر ارزش افزوده دریافت می‌شود.

به گفته معاون مالی و اداری شهرداری تهران، از ۶ درصد مالیات بر ارزش افزوده ۲٫۳ درصد آن سهم شهرداری است و زمانی که ارزش افزوده در سال بعد به ۸ درصد برسد سهم شهرداری به ۳ درصد می‌رسد./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری