جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۲
لزوم ایجاد تغییرات اساسی در بدنه مدیریتی شهرداری اصفهان

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه تغییرات اساسی در بدنه شهرداری ضروری است، گفت: لزومی ندارد که مسئولان شهرداری از یک جایگاه پیاده شوند و سوار جایگاه دیگری شوند بلکه باید تغییر اساسی در این خصوص انجام شود.

Print Friendly, PDF & Email

غلامرضا شیران پیش از ظهر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به ضرورت بکارگیری نیروهای متعهد و کارآمد در بدنه دستگاه‌های اجرایی و به ویژه شهرداری اصفهان اظهار داشت: امروزه با توجه به محدود شدن منابع مالی و افزایش تقاضاهای مردم در کمیت و کیفیت خدمات بهتر است که از نیروهای با تجربه و آگاه در هر زمینه‌ای استفاده شود. 

وی با بیان اینکه عوارض مردم باید توسط لایق‌ترین افراد و به صورت ارایه بالاترین بازدهی هزینه شود، بیان داشت: در این راستا شهردار اصفهان باید نیروهایی را در بدنه شهرداری بکارگیرد که از سلامت فکری، فیزیکی، روانی و روابط اجتماعی بالا برخوردار باشد و آنقدر علم و توانایی داشته باشد تا بتواند بر مشکلات مناطق مختلف شهر اصفهان غلبه کند.

این عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه نباید در سیستم مدیریت شهری سلیقه‌های سیاسی، گرایشات مذهبی و علایق شخصی جایگاهی داشته باشد، افزود: هم‌چنین استفاده از عناوین دکتر و مهندس برای منصوب شدن در یک پست مدیریتی در صورتیکه هنوز مدرک دکتری و مهندسی شخص، تایید نشده است جرم محسوب می‌شود.

وی در ادامه خطاب به شهردار اصفهان با بیان اینکه اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و شهردار اصفهان باید از فعالیت‌هایشان در گذشته پند بگیرند، گفت: لزومی ندارد یک مدیر در شهرداری سه یا چهار سمت داشته باشد در صورتیکه بسیاری از مدیران لایق بیکار هستند.

شیران با بیان اینکه تغییرات اساسی در بدنه شهرداری ضروری است، ادامه داد: لزومی ندارد که مسئولان شهرداری از یک جایگاه پیاده شوند و سوار جایگاه دیگری شوند بلکه باید تغییر اساسی در این خصوص انجام شود.

وی با بیان اینکه در برخی از موارد در مدیریت بخش‌های مختلف شهرداری، اعضای شورای شهر اصفهان خجالت زده مردم هستند، افزود: در این راستا از شهردار اصفهان تقاضا دارم با نگرشی تخصصی‌تر و با استفاده از افرادی با سوابق مرتبط نسبت به استخدام و منصوب کردن مسئولان شهرداری دقت داشته باشد.

این عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه رصد عملکرد تک تک مدیران شهرداری برای داشتن شهری سالم و پایدار ضروری است، افزود: در این راستا از اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان تقاضا دارم که هر ۶ ماه یکبار عملکرد بخش‌های مختلف شهرداری را مورد بررسی قرار دهند و مطالب خود را در خصوص عملکرد این نهاد به حقیقت بیان کنند.
مهر

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری