جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۲
اتوبان همت پایان امسال به “جهان نما” می رسد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عزیز اکبریان، اظهار داشت: تردد بین تهران و کرج سال هاست که مشکلات عدیده ای را برای مردم ایجاد کرده است که امید ...


به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عزیز اکبریان، اظهار داشت: تردد بین تهران و کرج سال هاست که مشکلات عدیده ای را برای مردم ایجاد کرده است که امید می رود با افتتاح هرچه سریعتر اتوبان همت بخشی از بار ترافیکی در این مسیر کم شود.


وی با بیان اینکه در جلسات متعدد با وزیر را ه و شهرسازی و فرماندهان سپاه خوشبختانه پادگان شهید مدرس آزادسازی شده است، گفت: امید می رود اتوبان همت تا پایان سال به پارک “جهان نما” برسد.


نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: توافقی هم با وزیر کار برای رفع معارص در ادامه این مسیر شده است.


 اکبریان با بیان اینکه در طول این مسیر تونلی ۴۰۰ متری وجود دارد که پیمانکار برای رفع آن قول مساعد داده است، اعلام کرد: هنوز این پروژه معارضانی در حصار و شرق کلاک دارد که باید آزاد سازی شود و رفع آن همت و حمایت تمامی مسئولان را می طلبد.


بخش عمده زیرساخت های مسکن مهر سال آینده فراهم می شود


وی همچنین در خصوص مشکلات مسکن مهر در استان البرز گفت: با جدیت تمام پیگیر رفع مشکلات زیر ساختی مسکن مهر در ماهدشت، اشتهارد، شهر جدید هشتگرد و شهرک ابریشم هستیم و جلسات متعددی نیز در این رابطه با وزیر مسکن برگزار شده است.


نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مشکلات بهداشتی از جمله نبود درمانگاه و اورژانس، سرانه های آموزشی، نبود امکانات اولیه برای تهیه خوراکی از جمله نانوایی، مشکلات تاسیساتی و … از جمله موارد مهمی است که در جلسات متعدد با وزرای بهداشت، مسکن، آموزش و پرورش مطرح شده است و خوشبختانه نتایج خوبی نیز در بر خواهد داشت.اکبریان گفت: پیش بینی می شود برای سال آینده که حجم جمعیت در این مناطق بیشتر می شود بخش عمده ای از زیر ساخت ها برای زندگی راحت فراهم شود.


وی با بیان اینکه علت مخالفت دولت برای گسترش مسکن مهر نبود زیر ساخت های لازم است، اظهار داشت: موافق نطر دولت هستم باید در ابتدا زیر ساخت های مسکن مهر فراهم شود و بعد این موضوع گسترش یابد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری