جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۲
بررسی مشکلات شهری به زمانی فراتر از جلسه شورای برنامه ریزی نیاز دارد/پیشنهاد برپایی سمینار حل مشکلات
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حمیدرضا ابوالحسنی در جلسه شورای برنامه ریزی با بیان این موضوع، به مسئولان و مدیران شهری، برگزاری سمیناری با محور بررسی و ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حمیدرضا ابوالحسنی در جلسه شورای برنامه ریزی با بیان این موضوع، به مسئولان و مدیران شهری، برگزاری سمیناری با محور بررسی و حل مشکلات شهری را پیشنهاد کرد.


وی با تاکید بر اینکه، نتایج و خروجی های برگزاری جلسات باید مثبت و به رفع مشکل منتهی شوند، اظهارداشت: وسعت و حجم مسائل و موضوعات شهری به گونه ای است که نیاز به برگزاری جلسه ای با زمان مناسب را دو چندان می کند.


این مسئول گفت: طرح مسائل و کاستی های موجود در شهر به طور دقیق و جزئی امری مهم است که در نهایت منجر به آسیب شناسی و رفع مشکلات شهری می شود.


ابوالحسنی با عنوان اینکه، ارائه گزارش و شرح عملکرد مجموعه مدیریت شهری و بررسی آن در زمان کم نمی تواند، خروجی مطلوب و قابل قبولی داشته باشد، گفت: مسئولین برای رصد موضوعات شهری باید وقت کافی داشته باشند زیرا تنها در اینصورت است که مشکلات آنطور که هستند مطرح و رفع می شوند.    


مدیران پیش از ابلاغ در جریان اجرای طرح های عمرانی قرار گیرند


عضو شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه، اجرای پروژه های عمرانی در هر منطقه باعث  افزایش تعهدات و مسئولیت های مدیر آن منطقه در قبال اجرای طرح می شود، بیان کرد: با توجه به این موضوع نیاز است، مدیران مناطق پیش از ابلاغ در جریان اجرای طرح های عمرانی قرار گیرند.


ابوالحسنی تاکید کرد: طرح های اجرایی باید از سوی مدیران مناطق رصد و برسی شود و به نوعی، مدیران باید در خصوص محتوای پروژه ها نظر و ایده های خود را ارائه دهند.


 موضوع تملکات پیش از اجرای طرح نهایی شود


عضو شورای اسلامی شهر کرج در ادامه بر ضرورت نهایی شدن موضوع تملکات شهری پیش از اجرای طرح تاکید کرد و افزود: در خصوص تملکات قبل از اقدام به اجرای طرح باید تصمیم گیری شود.


ابوالحسنی، هزینه بالای تملکات را یادآور شد و افزود: نهایی کردن موضوع تملکات پیش از اجرای طرح ها، موجب پیشگیری از پرداخت هزینه های بالا در این رابطه می شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری