جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۲
فضای سبز خیابان استقلال شمالی در مسیر پیشرفت
مجید دانش در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، فضای سبز را شریان حیات شهر خواند و اظهار داشت: اجرای عملیات بهسازی و بازسازی فضای سبز در منطقه یکی ...
مجید دانش در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، فضای سبز را شریان حیات شهر خواند و اظهار داشت: اجرای عملیات بهسازی و بازسازی فضای سبز در منطقه یکی از اولویت های جدی است که به آن پرداخته شده است.


دانش با اشاره به تسطیع و رگلاژ خاک این پروژه گفت: رگلاژ خاک در طرح حدود ۵۰۰ متر مربع انجام شده است. همچنین حدود ۵۵ چاله در این منطقه جهت کاشت نهال حفر شده است.


وی از نصب ۹ نیمکت ، پنج سطل زباله و هفت پایه چراغ و سه شعله در قالب این فعالیت ها خبر داد و افزود: نگهداری فضای سبز یکی از اصول اساسی در مدیریت فضای سبز محسوب می شود که این مهم نیاز به تعامل و همکاری مسئولان شهری و شهروندان دارد.


وی ایجاد فضای سبز را از ضرورت های مهم ساختار شهری ذکر کرد و افزود : مدیریت فضای سبز شهری تمام مراحل ارزیابی، طــراحی و کاشت متناسب با محـل را برعهده داشته و نظارت در حفـظ و نگهداری آن برعهده مردم می باشد که این مهم نیز شاخص اصلی فعالیت های فضای سبز شهرداری منطقه ۱ است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری