جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۲
مدیران مناطق و سازمان زیباسازی هماهنگ شدند
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج در این جلسه هماهنگی، به بیان برنامه ها و اهداف این سازمان اشاره کرد و از مسئولان خواست، ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج در این جلسه هماهنگی، به بیان برنامه ها و اهداف این سازمان اشاره کرد و از مسئولان خواست، سازمان را در تحقق اهداف کلان و جزئی یاری رسانند.


رضا فیض بر ضرورت برنامه ریزی در اجرای طرح ها تاکید کرد و افزود: ذهنیت مردم نسبت به یک شهر، با نگاه به محیط پیرامونی شان شکل می گیرد. از این رو اجرای طرح های ماندگار و پایا در حوزه زیباسازی که متناسب با دستاوردها و تکنولوِژی روز باشد، می تواند تاثیر بسیاری در شکل گیری صحیح این ذهنیت بگذارد.


فیض به کارگیری اعتبارات متناسب با اهداف سازمان را مد نظر قرار داد و از مسئولان خواست با ارائه آموزش های مستمر در مناطق، مدیران و دست اندرکاران این حوزه را با به روزترین دستاوردها و اقدامات جهانی به کارگرفته شده آشنا سازند.


این مسئول، ایجاد وحدت رویه در وجوه مختلف زیباسازی را از ضرورت های کار در این واحد سازمانی و واحدهای متعلق به آن در مناطق ارزیابی کرد و ادامه داد: همچنین حفظ و نگهداری از امکانات به کار گرفته شده و تجهیزات زیباسازی در این بخش از اهمیت بسزایی برخوردار است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری