جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۲
پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه های عمرانی در منطقه ۱۲ کرج
محمدرضا زاده نور در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر این پیشرفت را در بلوار بوستان ذکر و عنوان کرد: جدول گذاری در این بلوار ...
محمدرضا زاده نور در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر این پیشرفت را در بلوار بوستان ذکر و عنوان کرد: جدول گذاری در این بلوار به اتمام رسیده است.


این مسئول با اشاره به ادامه فعالیت های عمران در این بخش، گفت: ضمن کار کارشناسی تسریع در کارهای عمرانی بلوار بوستان به مرحله اجرا در آمد.


وی در خصوص مشکلات تردد در بلوار آزادی اظهار داشت: با هدایت این بلوار به سمت بلوار بوستان مشکلات تردد نیز رفع خواهد شد.


مدیر منطقه ۱۲ شهرداری کرج، اضافه کرد: بعد از انجام عملیات مذکور، کارهای عمرانی شامل زیرسازی و آسفالت بلوار آزادی شروع می شود.


زاده نور با بیان اینکه در حال حاضر ۱۵ هزار و ۶۰۰ متر مربع تراش و زیر سازی و پنج هزار و ۲۰۰ متر جدول گذاری در بلوار بوستان صورت گرفته است، عنوان کرد: در آینده ای نزدیک این عملیات به پایان می رسد.


این مسئول با مهم ارزیابی کردن جمع آوری آب های سطحی و جلوگیری از تجمع آب و مشکلات ناشی از آن از حفر شش حلقه چاه به طول ۴۰۰ متر مربع در منطقه خبر داد.


وی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه ۸۰ درصد آسفالت بلوار بوستان انجام شده است بیان کرد: دو هزار و ۸۰۰ تن آسفالت در این عملیات صرف شده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری