جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۲
تحولات اخیر در شهرداری بنا بر تصمیم شهردار کرمانشاه بوده است

تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه در گفت‌وگو با فارس تغییر و تحولات اخیر در شهرداری کرمانشاه را بنا بر تصمیم شهردار و بدون دخالت اعضای شورای شهر اعلام کردند.

Print Friendly, PDF & Email

خسرو زرافشانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: تغییر و تحول در بخش‌های شهرداری از اختیارات شهردار است و بنا بر تصمیم شهردار انجام شده که خودش نیز باید پاسخ‌گو باشد. خبرگزاری فارس: تحولات اخیر در شهرداری بنا بر تصمیم شهردار کرمانشاه بوده است

زرافشانی نتیجه‌گیری در مورد صحیح یا نادرست بودن این تغییرات را منوط به گذشت زمان و مشاهده نتایج اقدامات این بخش‌ها در شهرداری عنوان کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه تاکید کرد: اعضای شورای شهر از نظر قانونی هیچ حق دخالتی در این موضوعات ندارند و ممکن است فقط نظر مشورتی ارائه بدهند.

زرافشانی خاطرنشان کرد: اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه هیچ دخالتی در زمینه تغییر و تحول افراد در بخش‌های شهرداری کرمانشاه نداشته‌اند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرمانشاه نیز عنوان کرد: اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه هیچ نقشی در تغییر و تحولات نداشته‌اند و شهردار کرمانشاه در این زمینه تصمیم گرفته است.

جواد جعفری با بیان اینکه شهردار کرمانشاه از مدت‌ها قبل درصدد انجام این تغییرات بوده، گفت: شهردار کرمانشاه به‌دلیل استفاده از افراد متخصص در بخش‌های مرتبط این کار را انجام داده است.

جعفری اعلام کرد: شهرداری به ‌دنبال گزینه‌های مناسب برای شهرداری منطقه ۴ و همچنین روابط عمومی شهرداری کرمانشاه است.

وی با تاکید بر اینکه هیچ‌ کدام از نمایندگان مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و مدیران استان برای تغییرات در شهرداری نقشی نداشته‌اند، افزود: تغییرات انجام شده نیز در سطح وسیعی انجام نشده است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرمانشاه بیان داشت: ممکن است تغییرات دیگری نیز در شهرداری انجام بپذیرد و شهردار در این زمینه اختیارات قانونی دارد.

عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه نیز در این‌باره اظهار داشت: اعضای شورای اسلامی شهر بر اساس قانون حق ندارند در تغییرات داخلی شهرداری دخالت کنند.

حجت‌الاسلام رضا زین‌الدین با اشاره به اینکه ما هیچ دخالتی در این زمینه نداشته‌ایم، گفت: تغییرات بنا بر تصمیم شهردار کرمانشاه انجام شده است.

زین‌الدین تصریح کرد: شهردار کرمانشاه در جلسه با اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه توضیحات قانع‌کننده‌ای در این زمینه ارائه داد و نگرانی برخی از دوستان رفع شد.

وی متذکر شد: تاکنون ندیده‌ام هیچ‌کدام از نمایندگان مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و مدیران استان در تغییرات شهرداری دخالت داشته باشند و شهردار از افراد متخصص استفاده کرده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری