جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۲
سرمایه های فکری و تخصصی همه نیروها در خدمت پاسداری از اهداف نظام قرار گیرد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، تجمع بزرگ بسیجیان عاشورایی بخش آسارا با حضور سردار گودرزی فرمانده انتظامی استان البرز، سرهنگ باهک فرمانده سپاه ناحیه امام حسن (ع) کرج، ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، تجمع بزرگ بسیجیان عاشورایی بخش آسارا با حضور سردار گودرزی فرمانده انتظامی استان البرز، سرهنگ باهک فرمانده سپاه ناحیه امام حسن (ع) کرج، مسئولان شهرستان و بخش و خانواده معظم شهدا شامگاه جمعه در مسجد جامع روستای تکیه سپهسالار برگزار شد.


بخشدار آسارا در این مراسم بسیج را تشکلی برخاسته از آحاد ملت خواند و اظهار داشت: قلب بسیجیان برای حفظ ارزشهای دینی و اسلامی می تپد.


محسن محمدی گفت: مردم ما همان بسیجیانی هستند که در اوایل انقلاب به جمهوری اسلامی ایران ۹۸ درصد رای دادند و امروز نیز بسیجی مانده اند.


وی افزود: این مردم در همه صحنه های پشتیبانی از نظام و راهپیمایی های انقلاب حضور داشته و مشارکت اقشار مختلف در این برنامه ها بی نظیر بوده است.


محمدی اظهار داشت: هر بسیجی می تواند محور بوده و با رفتار محبت محبت آمیز نمونه اخلاق و تواضع و مهربانی و رعایت مقررات باشد.


وی در پایان سخنان خود از تلاشها، تعامل و همکاری خوب بسیجیان بخش با همه ارگان ها و همچنین حضور آنها در همه عرصه ها تقدیر و تشکر کرد.


بخشدار آسارا همچنین از فرمانده پلیس استان البرز برای استقرار کانکس ۱۱۰ ری زمین و استقرار پلیس راه کندوان تشکر و برای بهبود وضعیت ترافیک و امنیت پیشنهادهایی ارائه داد.


در ادامه این مراسم سردار گودرزی فرمانده انتظامی استان البرز در سخنانی اظهار داشت: بسیج عنصر مؤمن و فداکار، علاوه بر دفاع مسلحانه از کشور و انقلاب، باید سازندگی کشور را نیز هدف دیگر خود قرار دهد.


فرمانده انتظامی استان البرز گفت: امروز روزی است که همه‌ نیروها باید همه‌ سرمایه‌های علمی، فکری، تخصصی، تجربی، مادی و معنوی خود را همچون بسیجیان میدان جنگ، پشت سر مقام معظم رهبری به میدان وارد کنند و گوش به فرمان ولایت پاسدار اهداف نظام مقدس اسلامی باشند.


در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایا از فرماندهان حوزه های بسیج، فرماندهان نمونه پایگاههای بسیج، بسیجیان نمونه و خانواده های معظم شهدا تقدیر شد.

 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری