جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۲
ساعت کار بازارهای روز سازمان میادین افزایش یافت
غلامرضا عسگری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار داشت: بنا به درخواست شهروندان مبنی بر افزایش کار بازارهای روز در بعد از ظهرها ساعات کار بازارهای روز ...
غلامرضا عسگری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار داشت: بنا به درخواست شهروندان مبنی بر افزایش کار بازارهای روز در بعد از ظهرها ساعات کار بازارهای روز سازمان تغییر کرد.


این مسئول در ادامه اضافه کرد: ساعت کار بازارهای سازمان تا اطلاع ثانوی صبحها از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۳ و بعد از ظهرها از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۲۰ می باشد.


 وی افزود: در روزهای جمعه و ایام تعطیل نیز بازار روزهای تحت پوشش سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج  از ساعت ۹ الی ۱۳ آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند .


مدیر روابط عمومی سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج، فعالیت بازار روزها در ایام تعطیل را در راستای خدمات بهتر و مطلوب تر به شهروندان عنوان کرد.


عسگری در ادامه سخنان خود با مثبت ارزیابی کردن عملکرد بازارهای روز در کرج به منظور ارائه کالاها و اجناس متنوع، استاندارد و با کیفیت گفت: با توجه به این مهم گسترش و توسعه مراکز خرید آسان در کرج از جمله اولویت های کاری مسئولان سازمان است.


این مسئول بر ارائه خدمات بهینه به شهروندان تاکید کرد و افزود: بازار های روز در این خصوص نقش مهمی دارند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری