جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۲
مالکان خوش حساب ۱۰ درصد تخفیف می گیرند
سیدرضا مساعد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، درآمدهای شهرداری را به 2 دسته درآمدهای پایدار و ناپایدار تقسیم کرد و گفت: درآمدهای ناپایدار شهرداری‌ها ناشی از عوارض‌های ...
سیدرضا مساعد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، درآمدهای شهرداری را به ۲ دسته درآمدهای پایدار و ناپایدار تقسیم کرد و گفت: درآمدهای ناپایدار شهرداری‌ها ناشی از عوارض‌های ساختمانی است که با رکود ساخت و ساز و یا تغییرات فصلی دچار نوسان و تغییر می‌شود.


مساعد این نکته را ضعفی برای درآمدهای شهرداری ارزیابی کرد و ادامه داد: با این روال، وضعیت درآمد از رویه ثابت و مستمری برخوردار نبوده و امکان برنامه ریزی بلند مدت برای دارایی های ناشی از این درآمد وجود ندارد.


وی مهمترین خصیصه درآمدهای پایدار را بلندمدت و مطلوب ‌بودن آن دانست و عنوان کرد: استمرار بلندمدت درآمدها یعنی عدم نوسان و پایداری آن در بلندمدت، و مطلوب‌ بودن درآمد یعنی درآمدی که برای آیندگان ایجاد معضل و مشکل نکند.


مساعد اظهار داشت: به طور قطع، عمران و آبادی هر شهر مستلزم تحقق برنامه های عمرانی و توسعه شهری و ایجاد زیرساخت های مناسب به منظور اصلاح و توسعه معابر و بهبود محیط شهری و فضای تفریحی، فرهنگی، اجتماعی و تامین دیگر نیازمندی های شهروندان برای دستیابی به محیطی سالم برای زندگی خود و فرزندان است.


وی افزود: این امر جز با مشارکت و همکاری شهروندان محقق نمی شود.


مساعد در پایان از مردم خواست نسبت به پرداخت عوارض ملک خود اعم از مسکونی و تجاری اقدام و شهرداری را در خدمات رسانی هر چه بهتر به شهروندان یاری کنند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری