جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۲
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر به کلاک رفت
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، فاطمه اسکندری که یکی از مهمترین مولفه های خود برای ورود به شورا را پیگیری مباحث فرهنگی در شهر می داند، در بازدیدی ...

به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، فاطمه اسکندری که یکی از مهمترین مولفه های خود برای ورود به شورا را پیگیری مباحث فرهنگی در شهر می داند، در بازدیدی از منطقه ۱۱ به بررسی مشکلات فرهنگی، عمرانی و شهری ساکنین این منطقه پرداخت.


وی در این دیدار که از ساعت ۱۰ صبح امروز در مسجد صاحب الزمان(عج) و با حضور جمعی از شهروندان و معتمدین منطقه انجام شد، به سوالات و درخواست های این مراجعه کنندگان پاسخ گفت.تعریض جاده مخصوص، احداث پل عابر پیاده و تسهیل تردد شهروندان از مهمترین و بارزترین خواسته های ساکنین منطقه کلاک بالا و پایین و حوالی آن بود. نکاتی که فاطمه اسکندری، عضو شورای اسلامی شهر، برای حل این دغدغه ها در حیطه وظایف و قانون شورا، قول مساعد داد.


مدیر منطقه ۱۱ نیز که در این دیدار حضور داشت، با تاکید بر اهمیت پرداختن به موارد مطروحه توسط شهروندان، اظهار داشت: رفع مشکلات مورد تذکر ساکنین به صورت موقت اگرچه بسیار ضروری است، اما حل زیربنایی و جدی این مشکلات در اولویت قرار دارد.حسین عطایی، خشک شدن باغات این منطقه با توجه به هویت باغشهری آن را از دیگر دغدغه های اهالی خواند و گفت: به طور قطع حل یکباره مشکلات، امکان پذیر نیست و باید متناسب با امکانات و داشته ها، مشکلات را مرتفع نمود.


وی از اقدامات مدیریت منطقه در حوزه فضای سبز، به عنوان یکی از محورهای حفظ باغشهری منطقه یاد کرد و ادامه داد: سرانه فضای سبز در منطقه طی یک تا دو سال گذشته تا اندازه قابل توجهی دستخوش تحول شده و ارتقاء یافته است.


این مسئول از بازدید مسئولان شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر از منطقه ۱۱ به عنوان یک رخداد ارزشمند یاد و اظهار امیدواری کرد: با حضور این مسئولان بخش اعظمی از مشکلات ساکنین که در معرض بسیاری از کمبودها و ضعف ها قرار دارند، مورد توجه قرار گرفته و برای رفع آنها کوشیده خواهد شد.

 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری