جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۲
گلزار شهداء، پلی به سمت اخلاص و معنویت است/ فرهنگ جهاد و شهادت تاریخ انقضاء ندارد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مجتبی اسکندری، «هفته بسیج» را مناسبتی در پیشانی تقویم جمهوری اسلامی ایران خواند و خاطر نشان کرد: بسیج، هویت جدید کشورمان پس از ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مجتبی اسکندری، «هفته بسیج» را مناسبتی در پیشانی تقویم جمهوری اسلامی ایران خواند و خاطر نشان کرد: بسیج، هویت جدید کشورمان پس از فروپاشی رژیم ستم شاهی است که جهانیان را به مقابله با ظلم و ستم فرا می خواند و محوری برای اتحاد و همدلی میان آحاد مختلف جامعه است.


وی، ضمن خیرمقدم ویژه به مهمانان و مدعوین، بیان داشت: مادامی که مسئولان کشورمان به ارزش های بسیج تمسک جویند و در مسیر حمایت از ولایت فقیه و ارزش های اسلامی حرکت کنند، از تمامی خطرات و تهدیدها مصون خواهیم ماند و با اقتدار در مسیر عزت و پیشرفت گام بر می داریم.


این مسئول شهری بیان داشت: آنچه جمهوری اسلامی را به عنوان کشوری متمایز در سطح منطقه و جهان مطرح ساخته، گفتمان بسیج و ولایتمداری است که حتی ایالات متحده آمریکا در برابرش زانو به زمین می زند و ۱+۵ نیز تسلیم خواسته های بر حق ملت ایران می شود.


 بسیج معجزه و امداد غیبی است که با دستان امام خمینی (ره) در خاکِ این سرزمین نهادینه و با خون شهدای گرانقدر آبیاری شد؛ امروز نیز برای عرض ادب و تقدیم بهترین سلام ها به آنان دور هم جمع شده ایم و یاد و خاطره شان را زنده نگه می داریم.


اسکندری، بر تکریم بیش از پیش خانواده های معظم شهداء، ایثارگران، جانبازان و آزادگان تاکید کرد و ادامه داد: ان شاء ا… با تمام قوا در مسیر خدمتگزاری به این عزیزان حرکت خواهیم کرد.


مدیر عامل سازمان آرامستانهای شهرداری کرج بیان داشت: شهر کرج، شهر سرداران شهید کشور است و مردمان این خطه با فرهنگ جهاد و شهادت الفتی دیرینه دارند.


اسکندری در پایان گفت: بر اساس تعالیم قرآنی و اسلامی، شهیدان زنده اند و نزد پروردگارش روزی می گیرند؛ از آنان می خواهیم که شفیع ما نزد خداوند باشند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری